Co Do Grama – Catering Dietetyczny

Catering dietetyczny: dieta standard lub wegetariańska z dostawą na 5-15 dni w Co Do Grama (do -20%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dieta redukcyjna w wersji klasycznej lub bezmięsnej to sposób na zbilansowane posiłki, które pomogą zrzucić kilka zbędnych kilogramów

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: standard lub wegetariańska
  • kaloryczność: 1000, 1500 kcal
  • czas trwania: 5-15 dni
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: brak
  • obszar dostawy: Poznań, Swarzędz, Zalasewo, Kostrzyn, Gowarzewo, Tulce, Kobylnica, Bugaj, Siekierki, Gortatowo, Janikowo, Bogucin, Uzarzewo
  • dni dostawy: od poniedziałku do piątku (w piątek catering dowożony jest na 3 dni)

Dieta standardowa: klasyczna, zbilansowana dieta, oparta przede wszystkim na chudym mięsie, nabiale, warzywach, owocach i produktach zbożowych. W zależności od wariantu kalorycznego może pomóc w utracie zbędnych kilogramów, utrzymaniu aktualnej sylwetki lub w przybraniu na wadze.

Dla kogo: dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać, ale brakuje im czasu na samodzielne przygotowywanie zbilansowanych posiłków.


Dieta wegetariańska: polega na wyłączeniu z diety mięsa. Bazuje na produktach pochodzenia roślinnego (warzywa, owoce, rośliny strączkowe, zboża, nasiona) oraz nabiale, z których dietetyk umiejętnie komponuje posiłki, aby zawierały wszystkie niezbędne składniki.

Dla kogo: dla osób, które chcą wyłączyć z diety mięso, zdrowo się odżywiać i spożywać prawidłowo zbilansowane posiłki.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail biuro@codograma.pl. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Tytuł maila: Zamówienie diety Groupon. W treści maila należy wpisać liczbę dni (5,10 lub 15) oraz kaloryczność diety (1000, 1500), datę startu diety, adres (ulica, nr domu, mieszkania, kod do klatki), imię i nazwisko, numer telefonu. Obszar dostawy: Poznań, Swarzędz, Zalasewo, Kostrzyn, Gowarzewo, Tulce, Kobylnica, Bugaj, Siekierki, Gortatowo, Janikowo, Bogucin, Uzarzewo. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Co Do Grama – Catering Dietetyczny

Założyciele Co Do Grama chcą dzielić się pasją do zdrowego odżywiania i pomagać w osiągnięciu założonych celów. Oferowane posiłki przyrządzane są z produktów wysokiej jakości, a kucharze dbają o wyjątkowy smak potraw oraz ich walory zdrowotne. Codzienne menu jest zróżnicowane i pełnowartościowe, aby dieta zawsze mogła być przyjemnością.