Ciao Bella Sopot

Antoniego Abrahama 25/1B, Sopot

Liposukcja kawitacyjna, vacuu oraz fale radiowe RF na brzuch w Ciao Bella Sopot (do -69%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na zmniejszenie tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu, usprawnienie przemiany materii w komórkach i wymodelowanie sylwetki

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: liposukcja kawitacyjna, Vacuu, RF
  • partie ciała: brzuch
  • czas trwania: od 30 do 60 minut (zabiegi Vacuu i RF są wykonywane jednocześnie)

Liposukcja kawitacyjna: działa z wykorzystaniem ultradźwięków, które rozbijają komórki tłuszczowe, a te są transportowane do wątroby i metabolizowane (tkanka tłuszczowa jest wydalana z organizmu). Już po pierwszym zabiegu można zauważyć różnicę mierzoną w centymetrach w obwodzie miejsca zabiegowego.

Vacuu: masaż podciśnieniowy działający na zasadzie endermologii. Przedrenowuje wodę podskórną, działa antycellulitowo, a także modeluje i wysmukla sylwetkę. Wskazany zabieg dla osób z zastojami wodnymi oraz cellulitem mieszanym.

Fala radiowa RF: działa przede wszystkim na skórę a konkretnie skraca rozciągnięte włókna kolagenowe i stymuluje je do odbudowy. Po odbudowaniu stają się z powrotem sprężyste dzięki czemu skóra się napina. Zabieg jest zalecany po ciąży lub w trakcie odchudzania ale działa również na obszary z bliznami, rozstępami lub zmarszczkami. Można go stosować zarówno na twarz jak i na ciało.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 780 122 064. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych rabatów Groupon.Dla Klientów Groupon specjalny rabat na przedłużenie zabiegu o kolejne 10 minut (wiadomość na miejscu). W dniu poprzedzającym zarezerwowaną wizytę, Klient otrzyma potwierdzenie z Gabinetu w formie wiadomości SMS. Należy upewnić się, że nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do realizacji zabiegu; w razie wątpliwości należy wcześniej zasięgnąć opinii lekarza. W przypadku spóźnienia Klienta do 15 minut zabieg zostanie stosownie skrócony. W przypadku spóźnienia Klienta powyżej 15 minut, wizyta zostanie odwołana bez możliwości przełożenia. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Ciao Bella Sopot

Okazją by zadbać nie tylko o swoje ciało, ale i samopoczucie może być wizyta w sopockim Ciao Bella Sopot. Na miejscu, wykwalifikowana kadra specjalistów proponuje takie zabiegi jak m.in. fale radiowe RF, masaż aromaterapeutyczny, mezoterapia mikroigłowa. Oprócz tego, zainteresowani mogą zdecydować się na depilację woskiem, pakiety day spa czy liposukcję kawitacyjną.