centrum Yogi

Orla, Łódź (Łódź-Polesie)

Karnet maxi open na Hatha Jogę od 89,99 zł w Centrum Yogi

Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Hatha Joga: bazująca na właściwych postawach ciała, procesach oczyszczających i kontroli oddechu
  • Efekty: odprężenie, poprawa nastroju, redukcja wagi, poprawa snu, wzmocnienie i uelastycznienie ciała

O tej ofercie

Wykonywanie elastycznych ruchów w rytm utworu „Wyginam śmiało ciało” miłośnikom sportów kanapowych może przysporzyć wiele problemów. Zamiast więc ryzykować kompromitację na korporacyjnej potańcówce, już dziś zapisz się z grouponem na rozciągające zajęcia do Centrum Yogi.

Oferta
karnet maxi open na zajęcia Hatha Jogi w 1 z 3 opcji:

1) 89,99 zł zamiast 190 zł za karnet dla 1 osoby na 1 miesiąc (maj, czerwiec, lipiec lub sierpień),
2) 159,99 zł zamiast 380 zł za karnet dla 2 osób na 1 miesiąc lub dla 1 osoby na 2 miesiące (maj, czerwiec, lipiec lub sierpień),
3) 299,99 zł zamiast 760 zł za karnet dla 2 osób na 2 miesiące (maj, czerwiec, lipiec lub sierpień).

Centrum Yogi
Treningi Hatha Jogi bazują na trzech elementach: ćwiczeniach postaw ciała nazwanych asanami, treningach pranajamy, czyli świadomego oddychania, oraz procesach oczyszczających, tzw. krija. Dzięki regularnym ćwiczeniom mięśnie nabierają sprężystości, a organizm zostaje wzmocniony. Treningi mają również działanie przeciwbólowe i odprężające, wspomagają walkę z bezsennością, nadwrażliwością, alergiami oraz problemami z krążeniem.

Cztery komfortowe szatnie i dwie przestronne sale do ćwiczeń w Centrum Yogi zostały urządzone w klimatycznym dalekowschodnim stylu. Sprzyja to wyciszeniu oraz skupieniu się na pracy nad swoim ciałem i umysłem. Po zajęciach można zaś odwiedzić herbaciarnię i kawiarnię, aby spróbować aromatycznych herbat, świeżych koktajli oraz soków. Z myślą o tych, którzy chcą kompleksowo zadbać o swoje ciało, przygotowano też masaże i zabiegi kosmetyczne.

Warunki

Groupon ważny do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta przeznaczona dla nowych klientów lub z 6 miesięczną przerwą w praktyce.
Dodatkowe informacje: weź groupon  na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Karnety obejmują pełne miesiące kalendarzowe. Biuro szkoły czynne od pon. do pt. w godz. 15-20. Zajęcia odbywają się od pon. do pt. w godz. 16.30-22. Dodatkowe informacje pod tel. 42 633 33 06.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

centrum Yogi