zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Dziś koniec.

117 lokalizacji

90 zł za Kartę Podarunkową wartą 100 zł i więcej do wykorzystania w salonach stacjonarnych Bytom – wiele lokalizacji

Wybierz opcję

Wyróżniki

Karta podarunkowa na całą ofertę sklepu to pomysł na wyjątkowy prezent na każdą okazję dla każdego mężczyzny

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie


Karta podarunkowa do sklepów stacjonarnych Bytom


Zalety:


  • karta prezentowa łączy się ze wszystkimi zniżkami i promocjami w sklepach stacjonarnych Bytom
  • możliwość zakupu i wykorzystania dowolnej liczby bonów podarunkowych przy jednych zakupach
  • w ofercie bogate kolekcje mody męskiej skierowane do różnych pokoleń mężczyzn

Główne kategorie:Bytom

Historia marki Bytom sięga 1945 roku i bazuje na krawiectwie eleganckiej mody męskiej. Wieloletnie doświadczenie, szlachetne włoskie tkaniny i kunszt polskiego krawiectwa – to wyróżniki marki. Flagowym produktem firmy był i wciąż jest garnitur, który stanowi rdzeń kolekcji składających się również z innych elementów męskiej garderoby, takich jak koszule, płaszcze, swetry, buty, dodatki i akcesoria. Warto dodać, że Bytom nawiązuje do polskiego dziedzictwa kulturowego poprzez tworzenie kolekcji inspirowanych twórczością lub dzięki współpracy z osobami, które mają wpływ na rozwój polskiej kultury i sztuki.

Warunki

Groupon ważny do 31.12.2021 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów.
Realizacja: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon stanowi Kartę Podarunkową do wykorzystania w sieci salonów stacjonarnych Bytom.
Warunki wykorzystania Kart Podarunkowych – regulamin:
1. Karty Podarunkowe dostępne są dla marki Bytom. Karta podarunkowa może być realizowana wyłącznie na zakup towarów marki Bytom.
2. Karty podarunkowe w formie elektronicznej mogą być wymienione na dowolny towar dostępny w sieci sklepów pod szyldem marki Bytom.
3. Karty Podarunkowe nie podlegają wymianie na gotówkę.
4. W przypadku wymiany na towary, których wartość przekracza wartość nominalną Karty Podarunkowej, klient zobowiązany jest do dopłacenia różnicy kwotowej. W przypadku wymiany na towary, których wartość jest niższa od wartości nominalnej Karty Podarunkowej, różnica kwotowa nie jest zwracana.
5. Płatność Kartą Podarunkową jest traktowana na równi z płatnością gotówką. Kupujący ma prawo skorzystać ze zniżek akcji promocyjnych i wyprzedaży obowiązujących w sklepach.
6. Karty Podarunkowe są jednorazowego użytku i posiadają określony termin ważności. Po tym terminie tracą ważność i nie podlegają wymianie ani zwrotowi.
Dodatkowe informacje: w przypadku pytań lub reklamacji możliwy kontakt e-mail: bony@vrg.pl. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Bytom