Błogostan Ciała Umysłu Duszy

ul. Wyspiańskiego 15, Gdynia

Do 25% zniżki na Masaż - Całe ciało w Błogostan Ciała Umysłu Duszy Gabinet Masażu Strefa Relaksu

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na poprawę krążenia krwi, zmniejszenie napięcia mięśniowego, uwolnienie od napięć i stresu, lepszy sen i ogólne samopoczucie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 504 764 226. Dni i godziny otwarcia: poniedziałek, czwartek 9-11 i 15-20, wtorek, środa, piątek 9-11 i 15-18, sobota i niedziela 10-14. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Błogostan Ciała Umysłu Duszy

Zlokalizowany w Gdyni salon masażu powstał z myślą o swoich klientach, by dać im „chwile ukojenia, wytchnienia i wyciszenia”. Oferowane tutaj zabiegi mają na celu uwolnienie od napięć, przywrócenie spokoju i harmonii, poprawę samopoczucia fizycznego i psychicznego. Specjalnością gabinetu Błogostan są różnego rodzaju masaże relaksacyjne i ukierunkowane na kondycję całego ciała. Klienci mają do wyboru np. masaż antycellulitowy, wspomagający odchudzanie, Lomi lomi nui, aromaterapeutyczny, gorącymi kamieniami, refleksologię stóp, czy też wodoroterapię.