BFGdańsk

ul. Góralska 19/3, Gdańsk

Masaż klasyczny lub relaksacyjny do wyboru w BFGdańsk

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: RELAKS25. Ważny do 29.5.
Użyj kodu
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na rozluźnienie mięśni, poprawę krążenia, pracy układu limfatycznego i ruchomości stawów, zmniejszenie poziomu stresu, wyciszenie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 577 290 066. Dni i godziny otwarcia: codziennie od 8 do 21. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

BFGdańsk

Szukając sposobu na poprawę samopoczucia zarówno fizycznego, jak i psychicznego warto zdecydować się na masaż. W tym celu można skorzystać z usług zlokalizowanego w Gdańsku gabinetu, którego specjalnością są masaże klasyczne i relaksacyjne oraz masaże dla dzieci. W ofercie dostępna jest również elektroepilacja, czyli metoda trwałego usuwania owłosienia.