Baltiqa Day SPA

3 lokalizacji

Godzinny masaż klasyczny lub relaksacyjny ciała dla 1 osoby w Baltiqa Day SPA

130+ kupionych
od
99,99 zł
Ponad 70 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na zlikwidowanie zesztywnień, złagodzenie dolegliwości narządu ruchu, pobudzanie układu krążenia, odprężenie, rozluźnienie mięśni

O tej ofercie

Szczegóły:


Dostępne lokalizacje:

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 3. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 517 718 347 (River Style Reda), 691 703 758 (Baltica Sopot), 607 150 261 (Scandic Gdańsk). Rezerwacja możliwa w godzinach pracy recepcji: 10-18. 1 osoba może wykorzystać 1 pakiet raz na pół roku. Do limitu wliczają się także kupony otrzymane w ramach zakupu na prezent. W przypadku zakupu 2 lub 3 masaży brak możliwości przekazywania grouponu innym osobom. Z oferty nie mogą korzystać goście hotelu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Baltiqa Day SPA

Chcąc zatroszczyć się o dobre samopoczucie i kondycję organizmu, warto skorzystać z oferty Baltiqa Day SPA. Zlokalizowane w Gdańsku, Sopocie i Redzie salony specjalizują się przeróżnych zabiegach pielęgnacyjnych, masażach ciała, metodach odmładzania i wyszczuplania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracujący tu specjaliści dbają o indywidualne podejście do klienta, oferując mu odpowiednio dobrane usługi oraz wykorzystując kosmetyki renomowanych marek.