zamknij
Wyprzedaż!

Dąbrowskiego 239a, Poznań (Poznań-Jeżyce)

Serwis klimatyzacji z uzupełnieniem czynnika za 89 zł w Autoport

Wybierz opcję

Wyróżniki

Komleksowy serwis dla zmniejszenia zużycia paliwa, poprawy pracy silnika, likwidacji drobnoustrojów wywołujących choroby układu oddechowego

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
P
Piotr
1 Oceny
maj 28, 2020
Szybko, sprawnie i skutecznie. Serwis klimy przebiegł bez problemu. Polecam!

O tej ofercie

Szczegóły:

 • serwis klimatyzacji obejmuje:
  • ozonowanie
  • czyszczenie
  • odgrzybianie
  • sprawdzanie szczelności przed uzupełnieniem czynnika
  • ozonowanie wnętrza auta
 • typy samochodów objęte ofertą: osobowe, SUV, van, dostawczy
 • dopłata za każde dodatkowe 100 g czynnika: 35 zł
 • oferta dotyczy pojazdów z czynnikiem chłodniczym R134A

Czyszczenie klimatyzacji rozpocznie się od odessania czynnika chłodniczego, aby następnie fachowcy mogli zająć się likwidacją wilgoci. Dzięki temu pozbędą się nieprzyjemnych zapachów i niechcianych pasażerów – drobnoustrojów, które wywołują choroby układu oddechowego. Dodatkowo bezpieczeństwo podróżnych zwiększy przegląd auta. Kontrola układów zmniejszy ryzyko awarii, zapewniając o dobrej przyczepności pojazdu, sterowności i stabilności ruchu.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta dotyczy tylko sprawnie działających systemów klimatyzacji. Serwis nie obejmuje kosztu części i naprawy ewentualnych uszkodzeń systemu. Naprawa niedziałającej klimatyzacji jest możliwa po uzgodnieniu warunków z Biurem Obsługi Klienta. W przypadku wymiany filtra kabinowego w pojazdach, w których konieczny jest demontaż schowka lub innych zespołów (np. Ford), cena wymiany filtra jest ustalana zgodnie z nakładem pracy.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 697 729 009 lub 61 847 42 16. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Autoport

Serwis od ponad 30 lat świadczy usługi z zakresu napraw samochodów wszystkich marek. Na czas serwisowanie klienci otrzymują zastępcze auta, a o postępach w pracy nad samochodem personel udziela informacji telefonicznie oraz drogą mailową. W wiadomościach wysyłane są zdjęcia pojazdów oraz dokładne wyjaśnienie usterki i sprawozdanie z postępu pracy nad nimi. A o wysokiej jakości dostępnych tam usług świadczy długoletnia współpraca z Seat Volkswagen Group czy z Boschem.