Serwis klimatyzacji z uzupełnieniem czynnika i więcej od 89 zł w Autoport

Oferta ograniczona czasowo!
20+ odsłon dziennie
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Wyróżniki


Komleksowy serwis dla zmniejszenia zużycia paliwa, poprawy pracy silnika, likwidacji drobnoustrojów wywołujących choroby układu oddechowego

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Zamiast wsiadać do pociągu byle jakiego i wchłaniać aromaty dworców kolejowych, delektuj się podróżą w przyjemnie schłodzonym wnętrzu własnego auta, które nie zaskoczy Cię awarią na środku skrzyżowania. Kup dzisiejszy groupon na kompleksowe usługi w serwisie Autoport.

Oferta
Serwis klimatyzacji (ozonowanie, czyszczenie, odgrzybianie, sprawdzanie szczelności, ozonowanie wnętrza auta) + sprawdzenie stanu pojazdu w 1 z 3 opcji:

1) 89 zł zamiast 290 zł za serwis klimatyzacji z uzupełnienie czynnika chłodniczego do 100 g oraz kompleksowy przegląd wszystkich układów,
2) 99 zł zamiast 350 zł za serwis klimatyzacji z uzupełnienie czynnika chłodniczego do 150 g, kompleksowy przegląd wszystkich układów + wymiana filtra kabinowego,
3) 139 zł zamiast 450 zł za serwis klimatyzacji z uzupełnienie czynnika chłodniczego do pełna (maks. 300 g), kompleksowy przegląd wszystkich układów + wymiana filtra kabinowego.

Czyszczenie klimatyzacji rozpocznie się od odessania czynnika chłodniczego, aby następnie fachowcy mogli zająć się likwidacją wilgoci. Dzięki temu pozbędą się nieprzyjemnych zapachów i niechcianych pasażerów – drobnoustrojów, które wywołują choroby układu oddechowego. Dodatkowo bezpieczeństwo podróżnych zwiększy przegląd auta. Kontrola układów zmniejszy ryzyko awarii, zapewniając o dobrej przyczepności pojazdu, sterowności i stabilności ruchu. Można również zdecydować się na wymianę filtra kabinowego, co będzie gwarancją skutecznego oczyszczania powietrza i lepszego samopoczucia, zwłaszcza w upalne dni.

Dodatkowe informacje:

  • sprawdzenie szczelności klimatyzacji przed uzupełnieniem czynnika: tak
  • typy samochodów objęte ofertą: osobowe, SUV, van
  • dopłata za każde dodatkowe 100 g czynnika: 35 zł

Autoport
Serwis od ponad 30 lat świadczy usługi z zakresu napraw samochodów wszystkich marek. Na czas serwisowanie klienci otrzymują zastępcze auta, a o postępach w pracy nad samochodem personel udziela informacji telefonicznie oraz drogą mailową. W wiadomościach wysyłane są zdjęcia pojazdów oraz dokładne wyjaśnienie usterki i sprawozdanie z postępu pracy nad nimi. A o wysokiej jakości dostępnych tam usług świadczy długoletnia współpraca z Seat Volkswagen Group czy z Boschem.

Warunki


Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dotyczy tylko sprawnie działających systemów klimatyzacji. Serwis nie obejmuje kosztu części i naprawy ewentualnych uszkodzeń systemu. Naprawa niedziałającej klimatyzacji jest możliwa po uzgodnieniu warunków z Biurem Obsługi Klienta. W przypadku wymiany filtra kabinowego w pojazdach, w których konieczny jest demontaż schowka lub innych zespołów (np. Ford), cena wymiany filtra jest ustalana zgodnie z nakładem pracy.
Dodatkowe informacje: weź groupon  na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku wymiany filtra kabinowego (opcja 3. i 4.) - filtr należy zakupić w serwisie Autoport. Każde dodatkowe 100 g czynnika płatne na miejscu 35 zł.
Konieczna rezerwacja tel. 697 729 009 lub 61 847 42 16. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Autoport


Autoport

Serwis auta, Naprawa samochodów
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.