Aleksandra Wolska Gabinety Kosmetyczne

Odona Bujwida 8/1, Kraków

Do 50% zniżki na: Ultradźwiękowa redukcja tłuszczu w firmie Aleksandra Wolska Gabinety Kosmetyczne

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wykwalifikowani technicy używają urządzeń wykorzystujących ultradźwięki, aby pozbyć się złogów tłuszczu i napiąć skórę.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Dwa zabiegi ultradźwiękowego rzeźbienia ciała

W ofercie dwa zabiegi ultradźwiękowego rzeźbienia ciała. Zabieg ultradźwiękowej redukcji tłuszczu wykorzystuje technologię ultradźwiękową do redukcji komórek tłuszczowych w wybranych częściach ciała bez użycia igieł lub operacji.

Cztery zabiegi ultradźwiękowego rzeźbienia ciała

W ofercie cztery zabiegi ultradźwiękowego rzeźbienia ciała. Zabieg ultradźwiękowej redukcji tłuszczu wykorzystuje technologię ultradźwiękową do redukcji komórek tłuszczowych w wybranych częściach ciała bez użycia igieł lub operacji.

Sześć zabiegów ultradźwiękowego rzeźbienia ciała

W ofercie sześć zabiegów ultradźwiękowego rzeźbienia ciała. Zabieg ultradźwiękowej redukcji tłuszczu wykorzystuje technologię ultradźwiękową do redukcji komórek tłuszczowych w wybranych częściach ciała bez użycia igieł lub operacji.

Wybierz spośród 2, 4 lub 6 zabiegów ultradźwiękowego rzeźbienia ciała. Zabieg ultradźwiękowej redukcji tłuszczu wykorzystuje technologię ultradźwiękową do redukcji komórek tłuszczowych w wybranych częściach ciała bez użycia igieł lub operacji.


Service Area:

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 790 800 958. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Aleksandra Wolska Gabinety Kosmetyczne

Jestem certyfikowanym kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem. Kosmetologia to nie tylko mój zawód, ale też ogromna pasja, którą dzielę się z moimi pacjentami. Podczas wizyty w moich gabinetach znajdziemy rozwiązanie dla Twojego problemu i ułożymy plan zabiegowy oraz pielęgnacyjny dopasowany do Twoich potrzeb. Zapraszam