zamknij
Multikino

Akademia Obrony Saggita

Worcella 3 (Siedziba Firmy), Wrocław

Szkolenia strzeleckie: Basic Shooting Operator© za 299,99 zł i więcej opcji w Akademii Obrony Saggita

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

W ofercie dostępne aż 3 poziomy szkoleń strzeleckich - Basic, Medium oraz Advanced Shooting Operator©

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Zanim kursanci przybiorą postawę zawodowych strzelców, czeka ich trochę teorii. Szkolenie wzbogaci ich o wiedzę z zakresu budowy broni palnej i zasad bezpieczeństwa w czasie jej używania, a także sprawi, że nabiorą ogólnego pojęcia na temat podstawowych zagadnień strzelania długodystansowego. Do dyspozycji będą mieć nowoczesny sprzęt: snajperski karabin Steyr SSG 04, rewolwer Smith and Wessson zwany „Brudnym Harrym” karabin Magnum czy broń używaną przez GROM, czyli heckler and koch expert. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów nauczą się również, w jaki sposób bezpiecznie ładować broń.

Dodatkowe informacje:

  • rodzaj broni: snajperski karabin Steyr SSG 04, rewolwer Smith and Wessson, karabin Magnum, heckler and koch expert i inne
  • czas trwania kursu: ok. 4-5 godz. (opcja 1.), ok. 2-3 godz. (opcje 2. i 3.)
  • lokalizacja strzelnicy: na zewnątrz
  • więcej informacji na temat szkoleń na stronie

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w szkoleniu pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego. Oferta dla osób niekaranych. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 510 930 460 w ciągu 2 tygodni od zakupu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Akademia Obrony Saggita

Ośrodek prowadzi Tadeusz Dubicki, który posiada jeden z najwyższych stopni Kravmaga w Polsce. Jest także instruktorem policyjnym z uprawnieniami międzynarodowymi, instruktorem ochrony VIP, a także instruktorem strzelectwa sportowego, bojowego i dynamicznego. Akademia prowadzi profesjonalne szkolenia strzeleckie na terenie całej Polski. Na różnych poziomach zaawansowania kursanci mogą nauczyć się jak używać broni, pistoletów, rewolwerów, karabinów, strzelb i karabinów wyborowych. Podczas szkoleń wykorzystywany jest sprzęt renomowanych producentów, a używana w Akademii broń to nowoczesne jednostki pracujące tylko w trakcie szkoleń ośrodka.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 Art. 4 pkt. 8, pkt. 12, Art. 6 pkt. 1 i 2.