Akademia Bezpieczeństwa

5 (1 Opinii)

Kurs samoobrony: jedno wejście na zajęcia za 19,99 zł i więcej w Akademii Bezpieczeństwa (do -47%)

Oferta ograniczona czasowo!
Do -47%
1 Opinii
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Wyróżniki


Wykwalifikowani instruktorzy przekażą wiedzę i nauczą kursantów jak zadbać o własne bezpieczeństwo w miejscu publicznym, w pracy, czy w domu

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

Kurs samoobrony:

  • 19,99 zł zamiast 30 zł za 1 x wejście na zajęcia,
  • 59,99 zł zamiast 90 zł za 3 x wejście na zajęcia,
  • 89,99 zł zamiast 150 zł za 5 x wejście na zajęcia,
  • 159,99 zł zamiast 300 zł za 10 x wejście na zajęcia.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłącznie dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje zaświadczenie jego ukończenia.
Realizacja: aby zrealizować groupon należy przesłać mailowo zakupiony groupon na adres: biuro@akademiabezpieczenstwa.net wraz z podaniem imienia i nazwiska uczestnika kursu. Dodatkowo konieczna rezerwacja tel. 786 259 760. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Akademia Bezpieczeństwa


Jednym z założycieli firmy jest absolwent Akademii Obrony Narodowej, pasjonat szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Dodatkowo siłą Akademii Bezpieczeństwa jest wykwalifikowana kadra pedagogów, instruktorów, wykładowców, trenerów, biegłych sądowych, ekspertów, specjalistów i nie tylko. Placówkę wyróżnia to, że jej wykładowcy są zarówno teoretykami, jak i praktykami aktywnie pracującymi w obszarze swoich zainteresowań. Akademia Bezpieczeństwa specjalizuje się w szkoleniach, na których uczestnicy dowiadują się jak zadbać o własne bezpieczeństwo w miejscu publicznym, w pracy, czy w domu.

Więcej informacji na Facebooku.

Akademia Bezpieczeństwa

Zajęcia, Kurs akademicki
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.