Kurs samoobrony: jedno wejście na zajęcia za 19,99 zł i więcej w Akademii Bezpieczeństwa (do -47%)

Akademia Bezpieczeństwa

Oferta niedługo się kończy!
Do -47%
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

Kurs samoobrony:

  • 19,99 zł zamiast 30 zł za 1 x wejście na zajęcia,
  • 59,99 zł zamiast 90 zł za 3 x wejście na zajęcia,
  • 89,99 zł zamiast 150 zł za 5 x wejście na zajęcia,
  • 159,99 zł zamiast 300 zł za 10 x wejście na zajęcia.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłącznie dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje zaświadczenie jego ukończenia.
Realizacja: aby zrealizować groupon należy przesłać mailowo zakupiony groupon na adres: biuro@akademiabezpieczenstwa.net wraz z podaniem imienia i nazwiska uczestnika kursu. Dodatkowo konieczna rezerwacja tel. 786 259 760. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Akademia Bezpieczeństwa


Jednym z założycieli firmy jest absolwent Akademii Obrony Narodowej, pasjonat szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Dodatkowo siłą Akademii Bezpieczeństwa jest wykwalifikowana kadra pedagogów, instruktorów, wykładowców, trenerów, biegłych sądowych, ekspertów, specjalistów i nie tylko. Placówkę wyróżnia to, że jej wykładowcy są zarówno teoretykami, jak i praktykami aktywnie pracującymi w obszarze swoich zainteresowań. Akademia Bezpieczeństwa specjalizuje się w szkoleniach, na których uczestnicy dowiadują się jak zadbać o własne bezpieczeństwo w miejscu publicznym, w pracy, czy w domu.

Więcej informacji na Facebooku.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.