Brak nowych powiadomień

Wolności 38, Kraków

Strzyżenie techniką francuską, masaż i modelowanie (od 49,99 zł) z koloryzacją i więcej w AB Beauty

Oferta ograniczona czasowo!
40+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Strzyżenie techniką francuską: mycie wstępne, odżywka, nadanie formy na mokro, suszenie, strzyżenie na sucho, ponowne mycie z odżywką

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Spraw, by Twoje włosy były w dobrej formie. Zafunduj im cięcie i inne zabiegi fryzjerskie w salonie AB Beauty z dzisiejszym grouponem.

Oferta
zabiegi w 1 z 3 opcji:
</br /> 1) 49,99 zł za strzyżenie techniką francuską (mycie z odżywką, nadanie formy na mokro, modelowanie ze stylizacją i strzyżenie na sucho), masaż skóry głowy i modelowanie ze stylizacją,
2) 69,99 zł za zabiegi z opcji 1. + regeneracja,
3) 119,99 zł za zabiegi z opcji 2. + balejaż na koronie lub refleksy albo ombre hair.

Kreatywne strzyżenie techniką francuską dobrane do kształtu twarzy i stylu życia, uzupełnione o odżywkę, zwiększy objętość i sprężystość włosów, doda im blasku i energii. Jeśli oczekujesz diametralnej metamorfozy, zdecyduj się na koloryzację, która dodatkowo subtelnie podkreśli karnację i ociepli Twój wizerunek. Możesz skusić się na delikatne refleksy albo ombre, które nadaje włosom wyjątkowo modnego, naturalnego charakteru – długości i końcówki są jaśniejsze niż włókna u nasady. Dogłębną regenerację zapewni włosom pakiet z opcji 3.

AB Beauty
Salon fryzjersko-kosmetyczny AB Beauty oferuje klientom zabiegi dobrane indywidualnie do potrzeb ich skóry i struktury włosów. Styliści mogą poszczycić się licznymi certyfikatami, które potwierdzają zdobyte przez nich umiejętności. Choć wiedzę zdążyli pogłębić w trakcie wieloletniej praktyki w zawodzie, wciąż uczestniczą w licznych szkoleniach, by być na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie i urodzie. Specjalnością AB Beauty są zabiegi regenerujące zniszczone włosy, których efekty można przedłużyć dzięki profesjonalnym kosmetykom zakupionym w salonie.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku opcji 3. oferta obowiązuje na włosy do ramion - istnieje możliwość dopłaty do dłuższych włosów lub koloryzacji całkowitej.
Konieczna rezerwacja tel.  698 339 707. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

AB Beauty Agata Sala

Salony, Fryzjer, Strzyżenie