AB Beauty Agata Sala

Strzyżenie techniką francuską, masaż i modelowanie (od 49,99 zł) z koloryzacją i więcej w AB Beauty

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki


Strzyżenie techniką francuską: mycie wstępne, odżywka, nadanie formy na mokro, suszenie, strzyżenie na sucho, ponowne mycie z odżywką

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Spraw, by Twoje włosy były w dobrej formie. Zafunduj im cięcie i inne zabiegi fryzjerskie w salonie AB Beauty z dzisiejszym grouponem.

Oferta
zabiegi w 1 z 3 opcji:
</br /> 1) 49,99 zł za strzyżenie techniką francuską (mycie z odżywką, nadanie formy na mokro, modelowanie ze stylizacją i strzyżenie na sucho), masaż skóry głowy i modelowanie ze stylizacją,
2) 69,99 zł za zabiegi z opcji 1. + regeneracja,
3) 119,99 zł za zabiegi z opcji 2. + balejaż na koronie lub refleksy albo ombre hair.

Kreatywne strzyżenie techniką francuską dobrane do kształtu twarzy i stylu życia, uzupełnione o odżywkę, zwiększy objętość i sprężystość włosów, doda im blasku i energii. Jeśli oczekujesz diametralnej metamorfozy, zdecyduj się na koloryzację, która dodatkowo subtelnie podkreśli karnację i ociepli Twój wizerunek. Możesz skusić się na delikatne refleksy albo ombre, które nadaje włosom wyjątkowo modnego, naturalnego charakteru – długości i końcówki są jaśniejsze niż włókna u nasady. Dogłębną regenerację zapewni włosom pakiet z opcji 3.

AB Beauty
Salon fryzjersko-kosmetyczny AB Beauty oferuje klientom zabiegi dobrane indywidualnie do potrzeb ich skóry i struktury włosów. Styliści mogą poszczycić się licznymi certyfikatami, które potwierdzają zdobyte przez nich umiejętności. Choć wiedzę zdążyli pogłębić w trakcie wieloletniej praktyki w zawodzie, wciąż uczestniczą w licznych szkoleniach, by być na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie i urodzie. Specjalnością AB Beauty są zabiegi regenerujące zniszczone włosy, których efekty można przedłużyć dzięki profesjonalnym kosmetykom zakupionym w salonie.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku opcji 3. oferta obowiązuje na włosy do ramion - istnieje możliwość dopłaty do dłuższych włosów lub koloryzacji całkowitej.
Konieczna rezerwacja tel.  698 339 707. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

AB Beauty Agata Sala


AB Beauty Agata Sala

Salony, Fryzjer, Strzyżenie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.