7club

Jagiellońska 7, Warszawa (Praga-Północ)

Do 27% zniżki na Kręgle (aktywność/doświadczenie) w 7club

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code DUO20. Ends 5.12.
Użyj kodu
Ponad 50 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi podczas gry w kręgle na profesjonalnym torze

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
K
Krystian
8 Oceny6 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 1, 2022
Kameralnie, klimatycznie i tanio, zwłaszcza jeżeli wybieracie się w grupie 3-4 osobowej.
E
Ewelina
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 28, 2021
Klub mały, kameralny, czysty i bardzo fajny, jedyny minus to brak klimatyzacji. Na miejscu jest możliwość zakupu picia, pizzy, przekąsek. Brak parkingu klubowego. (trzeba parkować na pobliskich ulicach) . Ogólnie bardzo polecam na wyjście z znajomymi jak i rodzinny wypad.
N
Nectarios
3 Oceny1 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
czerwiec 28, 2021
Apart from the cleanliness and the fact that the only alcoholic drinks available were beers, 7club was a nice place to go bowling on my girlfriend’s birthday together with a group of friends; thanks to the discounted Groupon tickets we got. 7club-yeah, I’ll mention it again, work on the cleanliness and stock up some whiskey for us whiskey drinkers.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • możliwość korzystania z baru/bufetu: tak
  • wypożyczenie obuwia w cenie
  • maks. liczba osób, które mogą korzystać z jednego toru: 4

Warunki

Groupon nie obejmuje imprez, urodzin oraz spotkań tego typu. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 619 74 01. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

7club

Zlokalizowana w Warszawie kręgielnia to miejsce spotkań zarówno kameralnych, jak i w większym gronie. Wynajęcie toru to dobry pomysł na wspólny wieczór i odpoczęcie od miejskiego zgiełku. Oprócz tego w lokalu znajdują się też rzutki oraz bar z przekąskami.