Magiczne Ogrody, Janowiec

Trzcianki 92, Janowiec, 24-123 Directions

Od naszych edytorów

Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny zbudowany w oparciu o oryginalną baśniową historię. Przekraczając bramę Magicznych Ogrodów wchodzi się do niezwykłego świata, w którym żyją tajemnicze, nieznane istoty. Do krain utrzymanych w klimacie baśni i fantasy, dotrzeć można wędrując pośród tysięcy pachnących róż, szumiących wodospadów i strumieni. W przepięknej scenerii wielohektarowego ogrodu odkryć można place zabaw, miejsca wypoczynku i tajemnic.

Krainy w Magicznych Ogrodach to specjalnie zaprojektowane pola doświadczeń wyposażone w urządzenia i elementy pobudzające ciekawość świata i kreatywność, a zarazem angażujące i stymulujące zmysły dzieci. Goście mogą tu bez skrępowania bawić się z baśniowymi postaciami – animatorami, którzy znają masę ciekawych zabaw i historię Magicznych Ogrodów.

W parku znajdują się restauracje, kawiarnia i sklep z oryginalnymi pamiątkami. Ogród jest przystosowany do wizyt osób niepełnosprawnych. Dla dzieci i rodzin przygotowano wygodne toalety, przewijaki, bezpieczną plażę i szerokie ścieżki spacerowe, po których łatwo poruszać się z dziecięcym wózkiem. Parking mieści kilkanaście autobusów i ponad 1100 samochodów.

Internauci wielokrotnie docenili Magiczne Ogrody przyznając im nagrody w głosowaniach internetowych. Wybrane zostały najlepszym parkiem rozrywki w Polsce, w konkursie TopAtrakcje 2016. Magiczne Ogrody dwukrotnie wygrały w głosowaniu internautów na najlepszą atrakcję turystyczną województwa lubelskiego. Polska Organizacja Turystyczna natomiast przyznała Magicznym Ogrodom Certyfikat Najlepszy Produkt Turystyczny 2015 roku.

Wybierając się do Magicznych Ogrodów można odwiedzić także, znajdujące się nieopodal miejscowości, jak Kazimierz Dolny, Janowiec czy Nałęczów. Dla każdego kto wybiera się na Lubelszczyznę, Magiczne Ogrody to obowiązkowy punkt programu.

Więcej informacji na stronie www.magiczneogrody.com i na Facebooku.