Styl Studio Placówka Kształcenia Ustawicznego

Kurs online: instruktor kosmetyki, zabiegów spa i inne w Styl Studio Placówka Kształcenia Ustawicznego (do -43%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Bogata oferta kursów kosmetycznych online; możliwość nauki w dowolnym miejscu i czasie

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie


Szczegóły:

Kurs kosmetyczny do wyboru - w cenie 149 zł, m.in. :

  • Darsonwalizacja twarzy
  • Depilacja ciała woskiem
  • Świecowanie uszu
  • Galwanizacja twarzy
  • Jonoforeza twarzy

Kurs kosmetyczny online (do wyboru): I, II, III lub IV stopnia:

Kurs online: Instruktor kosmetyki

Kurs online: Instruktor świecowania uszu

Kurs online: Instruktor zabiegów spa

Dodatkowe informacje:

  • nieograniczony dostęp do kursu 24/7.
  • na certyfikacie nie ma informacji, że kurs odbył się online
  • pozytywnie zaliczony test (min. 60% poprawnych odpowiedzi) generuje certyfikat z imieniem i nazwiskiem kursanta – plik pdf do pobrania na dysk i wydrukowania.

Warunki

Realizacja: zarejestruj się na stronie stylstudio.eu i wyślij na adres biuro@stylstudio.pl groupon z kodem zabezpieczającym i informacją dotyczącą wybranego kursu. W ciągu 24 godzin roboczych otrzymasz dostęp do kursu. Pozytywnie zaliczony test generuje automatycznie certyfikat z imieniem i nazwiskiem uczestnika w formacie pdf do pobrania i samodzielnego wydruku. Możliwość otrzymania certyfikatu z oryginalnym hologramem oraz zaświadczenia na druku MEN (dokumenty dodatkowo płatne). Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Styl Studio Placówka Kształcenia Ustawicznego

Wiedząc, jak istotnym elementem edukacji jest praktyka, istniejąca od 1997 roku szkoła stawia na działania pozwalające na rozwinięcie swoich umiejętności w takich dziedzinach, jak wizaż, kosmetyka, paznokcie, masaż, spa czy fryzjerstwo. Z myślą o wygodzie uczniów, szkolenia mogą odbywać sie w formie online. Placówka wydaje zaświadczenia na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej i współpracuje z m.in. Wojewódzkimi i Powiatowymi Urzędami Pracy.