Brak nowych powiadomień

Uber Eats

Do 39 zł na zamówienia z Uber Eats – Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Trójmiasto i więcej

700+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Uber Eats to łatwy i szybki sposób na zamówienie ulubionego jedzenia

O tej ofercie

Oferta

  • 5 zł zamiast 30 zł na 2 pierwsze zamówienia jedzenia w Uber Eats (po 15 zł każde z zamówień)
  • 5 zł zamiast 39 zł na 3 pierwsze zamówienia jedzenia w Uber Eats (po 13 zł każde z zamówień)

Oferta obejmuje miasta: Kraków, Poznań, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Łodź, Katowice.

Standardowa cena dostawy wynosi 6,99 zł, dostawa z McDonald’s – 9,99 zł.

Dlaczego warto korzystać z Uber Eats?

  • Szybka dostawa – od momentu zamówienia jedzenia do momentu, gdy dostawca dostarczy zamówienie, mija średnio 30 minut.
  • Najlepsze restauracje – w Uber Eats do wyboru są najlepsze restauracje w Poznaniu i w Warszawie, na różnym pułapie cenowym, m.in. Mąka i Woda, Batida, Palmier, Mr. Pancake, Soul Kitchen, Fenicja.
  • Wygodna i przejrzysta aplikacja – w aplikacji Uber Eats oraz na platformie ubereats.com widać dokładnie zamówienie oraz spodziewany czas dostawy na podstawie aktualnych danych. Płatność odbywa się bezgotówkowo przez aplikację.
  • Możliwość śledzenia swojego zamówienia – gdy tylko dostawca odbierze zamówienie, widać na mapie, w którym miejscu obecnie się znajduje i za ile minut pojawi się pod drzwiami klienta. Jedzenie jest dostarczane przez dostawców rowerowych, motocyklowych oraz samochodowych Uber Eats.
  • Brak minimalnej wartości zamówienia – w Uber Eats można zamawiać co się chce, kiedy się chce i ile się chce.

Kiedy i gdzie można zamawiać jedzenie z dostawą w Uber Eats?

Usługa Uber Eats dostępna jest przez siedem dni w tygodniu w godzinach:

  • 9:00 - 24:00 - Warszawa
  • 11:00 - 23:00 - inne miasta

Czy kurier dostarczy jedzenie do domu lub do biura?

Kurier dostarczy zamówienie pod drzwi klienta. Zawsze można spotkać się z kurierem również na ulicy.

Co o Uber Eats sądzą właściciele restauracji, można przeczytać tutaj.

Warto wiedzieć

Groupon ważny do 27.05.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dedykowana tylko i wyłącznie dla nowych użytkowników Uber Eats. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: należy wejść na stronę https://www.ubereats.com dokonać rejestracji podając kod grouponu. Niezbędnym warunkiem rejestracji jest podanie numeru karty kredytowej lub wypukłej karty debetowej. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Uber Eats

Świat można zmienić tylko za pomocą śmiałych rozwiązań, o czym przekonuje sukces Ubera, rewolucja sposobu, w jaki mieszkańcy mogą poruszać się w swoich miastach. Łącząc pasażerów z kierowcami za pomocą prostej i darmowej aplikacji, Uber stworzył zupełnie nowy segment rynku transportowego, który charakteryzuje się niskimi kosztami, szybkością obsługi, przejrzystością i obopólnymi korzyściami dla podróżujących razem ludzi.

Wystarczy ściągnąć aplikację, by przemierzać wybrane miasta w wygodny sposób za połowę ceny usług lokalnych przewoźników. Aplikacja umożliwia zamówienie niezawodnego kierowcy w ciągu kilku chwil. Dodatkowo użytkownik ocenia kierowców oraz samochody, może dzielić się opiniami na temat kierowców i przejazdu, oszacować potencjalny koszt, a także przesłać czas dojazdu swoim bliskim.

Obecnie Uber działa w 509 miastach na całym świecie i stale zwiększa swój globalny zasięg. Dzięki Grouponowi teraz również mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Trójmiasta, Wrocławia, Poznania, Łodzi, Krakowa, Trójmiasta i Aglomeracji Śląskiej mogą skorzystać z tanich, wygodnych i bezpiecznych przejazdów. Uber odmienia miasta, w których funkcjonuje – mniej samochodów na ulicach to mniejsze korki, mniejsze zanieczyszczenie środowiska, mniejsza liczba wypadków. Warto pobrać aplikację i przekonać się, jak technologia pozytywnie wpływa na miasto.