Uber Eats

Uber Eats: McDonald's i setki innych z nielimitowaną, bezpłatną dostawą – Warszawa, Wrocław, Poznań i Kraków, Trójmiasto

1 000+ kupionych
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Wyróżniki


Uber Eats to łatwy i szybki sposób na zamówienie ulubionego jedzenia poprzez aplikację mobilną lub stronę internetową

W skrócie


Oferta

Groupon na nielimitowaną, bezpłatną dostawę zamówień z Uber Eats na terenie Warszawy, Wrocławia, Poznania i Krakowa, Trójmiasta:

  • 5 zł za bezpłatną, nielimitowaną dostawę przez 2 tygodnie,
  • 10 zł za bezpłatną, nielimitowaną dostawę przez miesiąc,
  • 15 zł za bezpłatną, nielimitowaną dostawę przez 2 miesiące,

Uber Eats to platforma, dzięki której zamawianie jedzenia z McDonald’s oraz setek innych ulubionych lokalnych restauracji jest teraz równie łatwe i szybkie, jak zamówienie przejazdu.

Nawet 160 zł oszczędności w ciągu 2 miesięcy – zakładając 2 zamówienia tygodniowo.

Standardowa cena dostawy wynosi 6,99 zł, dostawa z McDonald’s – 9,99 zł.

Dlaczego warto korzystać z Uber Eats?

  • Szybka dostawa – od momentu zamówienia jedzenia do momentu, gdy dostawca dostarczy zamówienie, mija średnio 30 minut.
  • Najlepsze restauracje – w Uber Eats do wyboru są najlepsze restauracje w Poznaniu i w Warszawie, na różnym pułapie cenowym, m.in. Mąka i Woda, Batida, Palmier, Mr. Pancake, Soul Kitchen, Fenicja.
  • Wygodna i przejrzysta aplikacja – w aplikacji Uber Eats oraz na platformie ubereats.com widać dokładnie zamówienie oraz spodziewany czas dostawy na podstawie aktualnych danych. Płatność odbywa się bezgotówkowo przez aplikację.
  • Możliwość śledzenia swojego zamówienia – gdy tylko dostawca odbierze zamówienie, widać na mapie, w którym miejscu obecnie się znajduje i za ile minut pojawi się pod drzwiami klienta. Jedzenie jest dostarczane przez dostawców rowerowych, motocyklowych oraz samochodowych Uber Eats.
  • Brak minimalnej wartości zamówienia – w Uber Eats można zamawiać co się chce, kiedy się chce i ile się chce.

Kiedy i gdzie można zamawiać jedzenie z dostawą w Uber Eats?

Usługa Uber Eats dostępna jest przez siedem dni w tygodniu w godzinach:

  • 9:00 - 24:00 - Warszawa
  • 11:00 - 23:00 - inne miasta

Czy kurier dostarczy jedzenie do domu lub do biura?

Kurier dostarczy zamówienie pod drzwi klienta. Zawsze można spotkać się z kurierem również na ulicy.

Co o Uber Eats sądzą właściciele restauracji, można przeczytać tutaj.

Warunki


Groupon ważny do 31.12.2018 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Użytkownik, który nabył groupon, musi zarejestrować się w Uber Eats w ciągu miesiąca od zakupu grouponu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko i wyłącznie dla nowych użytkowników Uber Eats. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: należy pobrać aplikację Uber Eats na IOS lub Androida albo wejść na stronę www.ubereats.com i dokonać rejestracji, podając kod grouponu. Niezbędnym warunkiem rejestracji jest podanie numeru karty kredytowej lub wypukłej karty debetowej. Jeśli klient posiada już konto w aplikacji Uber, powinien zalogować się, używając tego samego loginu i hasła do aplikacji Uber Eats 
Dodatkowe informacje: możliwość realizacji zamówienia przez aplikację mobilną lub stronę internetową Uber Eats. Jeżeli użytkownik posiada już konto w aplikacji Uber, musi zalogować się, wykorzystując to istniejące konto.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Uber Eats


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.