Świętuj z nami 50. urodziny parku LEGOLAND®: -50% przez całe lato

30+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki


Wśród atrakcji m.in. świat wojowników i kowbojów, kolejki górskie, kino 4D, miasta i krajobrazy zbudowane z klocków LEGO

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócieWybierz 1 z 3 opcji

Bilety do parku LEGOLAND®:

  • 329 zł zamiast 649 zł za bilet dla 3 osób (2 dorosłych i 1 dziecko lub 1 dorosły i 2 dzieci)
  • 429 zł zamiast 853 zł za bilet dla 4 osób (2 dorosłych i 2 dzieci lub 1 dorosły i 3 dzieci)
  • 529 zł zamiast 1058 zł za bilet dla 5 osób (2 dorosłych i 3 dzieci lub 1 dorosły i 4 dzieci)

Wejścia dla dzieci w wieku 3-12 lat (darmowy wstęp dla dzieci poniżej 3 roku życia).

Groupon umożliwia dostęp do wszystkich atrakcji parku z wyłączeniem Seat Traffic School.

Uwaga! Legoland będzie zamknięty w następujące dni:

  • Kwiecień: 10-12, 17-19.
  • Maj: 15-16
  • Wrzesień: 4-6, 11-13, 18-20, 25-26.
  • Październik: 24-25.

Więcej informacji na temat dni i godzin otwarcia na stronie.

Transport

Do Billund można dojechać samochodem, lub wybrać bezpośrednie połączenia lotnicze z Warszawy, Gdańska lub Poznania. Lotnisko w Billund znajduje się z bezpośrednim sąsiedztwie parku LEGOLAND®, który można podziwiać podczas lądowania.

Wstęp do parku LEGOLAND® na kilka dni

Możliwość zakupu kilku voucherów celem wstępu do parku na więcej niż jeden dzień. Każdy voucher uprawnia do jednorazowego wstępu.

Niezapomniane przeżycia w parku LEGOLAND®

Czerwiec jest szczególnym miesiącem w roku dla parku LEGOLAND®. W tym czasie obchodzone bowiem będą jubileuszowe, 50. urodziny jego istnienia. Z tej okazji na odwiedzających będzie czekać nowa atrakcja: miasteczko LEGOREDO® Town – powstałe na wzór Dzikiego Zachodu. Niezapomnianych atrakcji dostarczy działająca na jego terenie kolejka Flying Eagle. Wagoniki wspinają się na Orlą Skałę, na wysokość 11 metrów nad ziemią, by po chwili w szybkim pędzie zjechać w dół, mijając najpiękniejsze zwierzęta prerii LEGO. Dodatkowo została odświeżona trasa LEGO Canoe, które w tym roku rozpocznie swój 50. sezon.

Dla miłośników wojowników ninja przygotowano seans LEGO NINJAGO w 4D oraz interaktywną przejażdżkę – 3D LEGO NINJAGO The Ride, podczas której można nauczyć się władać czterema mocami: ogniem, piorunem, ziemią i lodem. Warto wspomnieć także o wieży swobodnego spadania Polar X-plorer, która zapewni wiele niezapomnianych wrażeń oraz potężną dawkę adrenaliny.

W ramach jubileuszowych atrakcji 2 czerwca zaplanowano koncert urodzinowy dla wszystkich dzieci. Swoją uwagę zwróci urodzinowo udekorowany MIniland, ale też specjalne flagi oraz grająca w tle muzyka, która towarzyszyć będzie gościom przez cały czerwiec. Dla tych, którzy głodni są wyzwań, przygotowano konkurs budowania najwyższej wieży świata LEGO®. Przez 4 dni, w dniach 26-30 czerwca, można wziąć udział w LEGO® World Tower Event i pokazać swoje konstruktorskie umiejętności. Na koniec dnia warto wjechać na LEGO Top, skąd widać cały park. 


Warunki


Groupon ważny od 24.03.2018 do 04.11.2018 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 10 grouponów. W ramach każdego grouponu: wejście dla maks. 2 dorosłych. Oferta obejmuje wszystkie atrakcje parku z wyłączeniem SEAT Traffic School. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: wydrukowany groupon (z wyraźnym kodem) należy okazać przed wejściem. Brak konieczności rezerwacji - z kuponem należy udać się prosto do wejścia.
Dodatkowe informacje: Wejścia dla dzieci w wieku 3-12 lat (darmowy wstęp dla dzieci poniżej 3 roku życia).
Legoland będzie zamknięty w następujące dni:
kwiecień: 10-12, 17-19
maj: 15-16
wrzesień: 4-6, 11-13, 18-20, 25-26
październik: 24-25
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

LEGOLAND®


Duński park rozrywki LEGOLAND® to ponad 14 hektarów atrakcji – pobyt w nim to zatem dzień wypełniony po brzegi rozmaitymi wrażeniami. Na zwiedzających czekają ułożone z klocków LEGO® magiczne światy, szalona kolejka górska, a także krainy rycerzy i piratów oraz przygoda na biegunie. Dla kinomanów przewidziano Strefę Wyobraźni, największe w Skandynawii kino 4D.

Dobrze znaną atrakcją parku jest też Ghost – The Haunder House, czyli nawiedzony dom o powierzchni 800 m², pozwalający poczuć dreszczyk emocji. W centralnej części parku LEGOLAND® mieści się Miniland, czyli świat w miniaturze wykonany z ponad 20 milionów klocków LEGO®. Między poszczególnymi atrakcjami warto odpocząć w jednej z licznych kawiarni i restauracji.

W 2016 roku na dodatkowej powierzchni 5100 m² powstały zbudowane z 1,5 tony klocków nowe atrakcje, takie jak LEGO® NINJAGO® World (m.in. Lloyd’s Laser Maze, czyli labirynt, w którym trzeba pokonać 30 laserów w jak najkrótszym czasie).

LEGOLAND®

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Bilety, Rodzinne, Atrakcja rodzinna
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.