LEGOLAND®

Świętuj z nami 50. urodziny parku LEGOLAND®: -50% przez całe lato

Do -50%
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Bilety do parku LEGOLAND®:

  • 329 zł zamiast 649 zł za bilet dla 3 osób (2 dorosłych i 1 dziecko lub 1 dorosły i 2 dzieci)
  • 429 zł zamiast 853 zł za bilet dla 4 osób (2 dorosłych i 2 dzieci lub 1 dorosły i 3 dzieci)
  • 529 zł zamiast 1058 zł za bilet dla 5 osób (2 dorosłych i 3 dzieci lub 1 dorosły i 4 dzieci)

Wejścia dla dzieci w wieku 3-12 lat (darmowy wstęp dla dzieci poniżej 3 roku życia).

Groupon umożliwia dostęp do wszystkich atrakcji parku z wyłączeniem Seat Traffic School.

Uwaga! Legoland będzie zamknięty w następujące dni:

  • Kwiecień: 10-12, 17-19.
  • Maj: 15-16
  • Wrzesień: 4-6, 11-13, 18-20, 25-26.
  • Październik: 24-25.

Więcej informacji na temat dni i godzin otwarcia na stronie.

Transport

Do Billund można dojechać samochodem, lub wybrać bezpośrednie połączenia lotnicze z Warszawy, Gdańska lub Poznania. Lotnisko w Billund znajduje się z bezpośrednim sąsiedztwie parku LEGOLAND®, który można podziwiać podczas lądowania.

Wstęp do parku LEGOLAND® na kilka dni

Możliwość zakupu kilku voucherów celem wstępu do parku na więcej niż jeden dzień. Każdy voucher uprawnia do jednorazowego wstępu.

Niezapomniane przeżycia w parku LEGOLAND®

Czerwiec jest szczególnym miesiącem w roku dla parku LEGOLAND®. W tym czasie obchodzone bowiem będą jubileuszowe, 50. urodziny jego istnienia. Z tej okazji na odwiedzających będzie czekać nowa atrakcja: miasteczko LEGOREDO® Town – powstałe na wzór Dzikiego Zachodu. Niezapomnianych atrakcji dostarczy działająca na jego terenie kolejka Flying Eagle. Wagoniki wspinają się na Orlą Skałę, na wysokość 11 metrów nad ziemią, by po chwili w szybkim pędzie zjechać w dół, mijając najpiękniejsze zwierzęta prerii LEGO. Dodatkowo została odświeżona trasa LEGO Canoe, które w tym roku rozpocznie swój 50. sezon.

Dla miłośników wojowników ninja przygotowano seans LEGO NINJAGO w 4D oraz interaktywną przejażdżkę – 3D LEGO NINJAGO The Ride, podczas której można nauczyć się władać czterema mocami: ogniem, piorunem, ziemią i lodem. Warto wspomnieć także o wieży swobodnego spadania Polar X-plorer, która zapewni wiele niezapomnianych wrażeń oraz potężną dawkę adrenaliny.

W ramach jubileuszowych atrakcji 2 czerwca zaplanowano koncert urodzinowy dla wszystkich dzieci. Swoją uwagę zwróci urodzinowo udekorowany MIniland, ale też specjalne flagi oraz grająca w tle muzyka, która towarzyszyć będzie gościom przez cały czerwiec. Dla tych, którzy głodni są wyzwań, przygotowano konkurs budowania najwyższej wieży świata LEGO®. Przez 4 dni, w dniach 26-30 czerwca, można wziąć udział w LEGO® World Tower Event i pokazać swoje konstruktorskie umiejętności. Na koniec dnia warto wjechać na LEGO Top, skąd widać cały park. 


Warunki


Groupon ważny od 24.03.2018 do 04.11.2018 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 10 grouponów. W ramach każdego grouponu: wejście dla maks. 2 dorosłych. Oferta obejmuje wszystkie atrakcje parku z wyłączeniem SEAT Traffic School. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: wydrukowany groupon (z wyraźnym kodem) należy okazać przed wejściem. Brak konieczności rezerwacji - z kuponem należy udać się prosto do wejścia.
Dodatkowe informacje: Wejścia dla dzieci w wieku 3-12 lat (darmowy wstęp dla dzieci poniżej 3 roku życia).
Legoland będzie zamknięty w następujące dni:
kwiecień: 10-12, 17-19
maj: 15-16
wrzesień: 4-6, 11-13, 18-20, 25-26
październik: 24-25
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

LEGOLAND®


Duński park rozrywki LEGOLAND® to ponad 14 hektarów atrakcji – pobyt w nim to zatem dzień wypełniony po brzegi rozmaitymi wrażeniami. Na zwiedzających czekają ułożone z klocków LEGO® magiczne światy, szalona kolejka górska, a także krainy rycerzy i piratów oraz przygoda na biegunie. Dla kinomanów przewidziano Strefę Wyobraźni, największe w Skandynawii kino 4D.

Dobrze znaną atrakcją parku jest też Ghost – The Haunder House, czyli nawiedzony dom o powierzchni 800 m², pozwalający poczuć dreszczyk emocji. W centralnej części parku LEGOLAND® mieści się Miniland, czyli świat w miniaturze wykonany z ponad 20 milionów klocków LEGO®. Między poszczególnymi atrakcjami warto odpocząć w jednej z licznych kawiarni i restauracji.

W 2016 roku na dodatkowej powierzchni 5100 m² powstały zbudowane z 1,5 tony klocków nowe atrakcje, takie jak LEGO® NINJAGO® World (m.in. Lloyd’s Laser Maze, czyli labirynt, w którym trzeba pokonać 30 laserów w jak najkrótszym czasie).

LEGOLAND®

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.