Zdrowy Smak

Catering dietetyczny z dostawą: 5 posiłków na cały dzień za 45 zł i więcej opcji w Zdrowy Smak Catering

Wybierz opcję

Wyróżniki

Catering obejmuje 5 posiłków dziennie z dostawą pod wskazany adres, co pozwoli zaoszczędzić czas i zadbać o sylwetkę bez wychodzenia z domu

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • kaloryczność: 1100-2000 kcal
  • czas trwania: 1-20 dni
  • dostawa: na terenie Białegostoku i okolic
  • liczba posiłków/soków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: możliwe po konsultacji, za dodatkową opłatą
  • dostawy od poniedziałku do piątku (dostawy w weekend możliwe po telefonicznej konsultacji)

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: na terenie Białegostoku i okolic. Modyfikacja zamówienia (wyłączenia lub wymiana składników) wiąże się z dodatkową opłatą 5 zł za dzienny pakiet. Dodatkowe informacje pod nr tel. 790 329 020.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj wysyłając zakupiony groupon na adres: catering@zdrowysmak.pl. Zamówień należy dokonywać co najmniej na 2 dni przed planowanym rozpoczęciem dostaw.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Zdrowy Smak

Odpowiednio skomponowana dieta jest warunkiem zdrowia, dobrego samopoczucia i opóźniania procesów starzenia. Zdrowy Smak Catering oferuje klientom zbilansowane posiłki, pomaga w ustaleniu dziennego planu żywieniowego oraz dostarcza zamówiony catering pod wskazany adres. Dostępne są tu diety o różnych wartościach kalorycznych, zapotrzebowanie na konkretne składniki jest ustalane po indywidualnej rozmowie z dietetykiem, a sam proces kompozycji dań odbywa się pod nadzorem szefa kuchni. Wszystkie potrawy oraz produkty (chleb, ciastka, ciasto do pizzy i inne elementy diety) przygotowywane są w oparciu o certyfikowane i naturalne surowce w ekologicznej kuchni ZdrowySmak™, unika się tu zaś niekorzystnych dla zdrowia dodatków, takich jak: sól, tłuszcze nasycone i trans oraz konserwanty. W ofercie można znaleźć propozycje cateringów: do domu, do firm, dla osób aktywnych, z nadwagą czy też cateringów okolicznościowych – dla osób, które chcą zadbać o formę przed ślubem oraz dla przyszłych mam.