Zdrowa Krowa

2 lokalizacji

Groupony wartościowe na menu w restauracjach Zdrowa Krowa (do -16%)

50 zł
41,99 zł
16% zniżki
Oferta wygasa za2 dni
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

W menu do wyboru steki, burgery z wołowiną lub w wersji wege, sałatki, przystawki, dania główne, zupy i różnorodne dodatki

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: amerykańska

  • skład oferty: groupony wartościowe na menu

  • wyłączenia: napoje i alkohol

  • link do menu:

  • oferta ważna: na miejscu

Warunki

Groupon można zrealizować na miejscu. Oferta nie obejmuje napojów i alkoholu. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 887 754 754 (ul. Kasprzaka 7), 785 088 887 (ul. Okrzei 8). Godziny otwarcia: pon.-pt. 12-22, sob.-niedz. 10-22. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny do 30/04/2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Zdrowa Krowa

Wysokiej jakości produkty od lokalnych dostawców, dania przygotowywane zgodnie z domowymi recepturami, bułki z domowego wypieku – to cechy wyróżniające zlokalizowane w Warszawie restauracje. Zdrowa Krowa wpisuje się w kulturę slow food, dlatego dopracowuje każdy szczegół w swoich daniach. Tutejszą specjalnością są burgery (z wołowiną, kurczakiem, wegańskie, rybne) i inne dania kuchni amerykańskiej (np. steki z sezonowanej wołowiny).