ul. Widok 19, Warszawa

Dwie wybrane zapiekanki z napojami za 32,99 zł i więcej w Zapiexach Luxusowych

Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

W ofercie różnorodne zapiekanki, np. Zwyczajna z pieczarkami i serem, Rarytas z szynką i ananasem, Bawarska z kiełbasą, ogórkiem i cebulką

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta dostępna na wynos
  • rodzaj potrawy: zapiekanki

  • zapiekanki do wyboru: Zwyczajna, Rarytas, Marynarska, Wegetariańska, Bawarska, Krajowa, Ekstra mocna, Grecka
  • napoje do wyboru: oranżada, coca-cola
  • możliwość modyfikacji zapiekanek o dodatkowe składniki, zgodnie z cennikiem i w zależności od rodzaju (warzywa, sery 2 zł, mięsa 3 zł)

  • link do menu dostępny tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana. Oferta dostępna na wynos. Opakowanie dodatkowo płatne, wg cennika. Możliwość ponownego zakupu po 90 dniach. Godziny otwarcia: pon.-czw. 11:00-23:00, pt.-sob. 11:00-2:00, niedz. 12-23.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

.

Zapiexy Luxusowe

Zespół miłośników przekąsek i dań na szybko nie musi zadowalać się już podgrzewanymi w mikrofali lub opiekaczu do kanapek zapiekankami – Zapiexy Luxusowe przygotowały bowiem apetyczne menu, w którym dumne miejsce zajmuje chrupiąca bułka z bogactwem dodatków. Składniki są świeże i każdy z nich nadaje zapiekance odpowiedniego charakteru, który w połączeniu z oryginalną nazwą stanowi smakowitą kompozycję.

Pisownia nazwy „Zapiexów” przez „X” sprawia, że powraca czar wspomnień – Stadion X-lecia, XX wiek – a dodatkowo odzwierciedla również klimat młodzieżowej Warszawy. „Luxusowe” natomiast to przymiotnik nagminnie nadużywany w PRL-u dla opisania wszystkiego, co wyrastało ponad przeciętność – oddaje więc charakter lokalu.