Brak nowych powiadomień

Weź GoPro

Wypożyczenie kamery GoPro na 1 dzień za 42,99 zł i więcej w Weź GoPro (do -47%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -46%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Kamera może być dobrą alternatywą dla aparatów fotograficznych oraz aparatów w telefonach komórkowych

W skrócie

Szczegóły:

  • w cenie: podstawowe akcesoria dodatkowe do kamery
  • wynajem kamery GoPro sprawdzi się podczas wyjazdu wakacyjnego bądź też uwiecznienia ważnych wydarzeń takich jak urodziny wesela itp.

Warunki

Groupon ważny do 31.12.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przy wynajmie wymagana jest wpłata kaucji zwrotnej w wysokości 350 zł. Odbiór kamery: osobisty w siedzibie firmy w Mosinie lub z dojazdem do klienta. Dojazd na terenie Poznania: dzielnice Wilda, Dębiec Górczyn oraz miasta: Kórnik, Mosina, Puszczykowo, Luboń, Komorniki, Plewiska – dojazd bezpłatny. Dojazd poza te dzielnice/miejscowości wiążę się z dopłatą – 20 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 795 990 092 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zalecana jest rezerwacja z jak największym wyprzedzeniem. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Weź GoPro

Chcąc uwiecznić ważne momenty w życiu osobistym lub rodzinnym nie trzeba znacząco uszczuplać zawartości swego portfela na zakup drogiego sprzętu – można skorzystać z usług wypożyczalni kamer sportowych. W tym celu powstała firma Weź GoPro Poznań. W ofercie posiada kamery sportowe GoPro, które nagrywają obraz w jakości 4K, a także robią wysokiej jakości zdjęcia. Dodatkowym ich atutem jest wodoodporność (do użycia zarówno w wodzie słodkiej, jak i słonej do głębokości 10 metrów).

Weź GoPro

Zajęcia, Szkolenie biznesowe
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.