Brak nowych powiadomień

Weź GoPro

- -, Poznań

Wypożyczenie kamery GoPro na 1 dzień za 42,99 zł i więcej w Weź GoPro (do -47%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Kamera może być dobrą alternatywą dla aparatów fotograficznych oraz aparatów w telefonach komórkowych

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w cenie: podstawowe akcesoria dodatkowe do kamery
  • wynajem kamery GoPro sprawdzi się podczas wyjazdu wakacyjnego bądź też uwiecznienia ważnych wydarzeń takich jak urodziny wesela itp.

Warto wiedzieć

Groupon ważny do 31.12.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przy wynajmie wymagana jest wpłata kaucji zwrotnej w wysokości 350 zł. Odbiór kamery: osobisty w siedzibie firmy w Mosinie lub z dojazdem do klienta. Dojazd na terenie Poznania: dzielnice Wilda, Dębiec Górczyn oraz miasta: Kórnik, Mosina, Puszczykowo, Luboń, Komorniki, Plewiska – dojazd bezpłatny. Dojazd poza te dzielnice/miejscowości wiążę się z dopłatą – 20 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 795 990 092 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zalecana jest rezerwacja z jak największym wyprzedzeniem. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Weź GoPro

Chcąc uwiecznić ważne momenty w życiu osobistym lub rodzinnym nie trzeba znacząco uszczuplać zawartości swego portfela na zakup drogiego sprzętu – można skorzystać z usług wypożyczalni kamer sportowych. W tym celu powstała firma Weź GoPro Poznań. W ofercie posiada kamery sportowe GoPro, które nagrywają obraz w jakości 4K, a także robią wysokiej jakości zdjęcia. Dodatkowym ich atutem jest wodoodporność (do użycia zarówno w wodzie słodkiej, jak i słonej do głębokości 10 metrów).