Brak nowych powiadomień

Górczewska 30, Warszawa

Mycie detailingowe: 10 zł za groupon zniżkowy wart 100 zł na Pakiet I i więcej w myjni Warszawski Błysk

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiety z myciem i aplikacją powłok ceramicznych chronią auto, zapewniają bardzo łatwe mycie, podbijają głębię koloru i połysk

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

Oferta obejmuje groupon zniżkowy. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości usługi.

  • oferta dotyczy tylko samochodów osobowych
  • na czas realizacji usługi należy pozostawić samochód

Pakiet I – pakiet 12-miesięczny

12-miesięczna powłoka ochronna FX Protect Vision Coating C-12 o działaniu podobnym do powłok ceramicznych. Efekt hydrofobowy, zmniejszone brudzenie się auta, bardzo łatwe mycie, podbija głębię koloru i szklistość. Pakiet obejmuje pełne mycie detailingowe auta.

  • czas realizacji: 4-6 godz.
  • dopłata na miejscu: 299 zł

Pakiet II – pakiet ceramiczny na 3 lata

3-letnia powłoka ceramiczna Evolution Coating o twardości 9H i trwałości ok. 3 lat. Nakładana na całą karoserię, lampy, słupki i elementy plastikowe. Zabezpieczenie auta przed czynnikami zewnętrznymi, nowy wygląd, podbicie głębi koloru, duża szklistość i połysk. Bardzo dobry efekt hydrofobowy i łatwość mycia. Pakiet obejmuje pełne przygotowanie auta (mycie detailingowe + polerowanie).

  • czas realizacji: 2 dni
  • dopłata na miejscu: 1100 zł

Pakiet III – pakiet ceramiczny na 5 lat

5-letnia, dwuwarstwowa powłoka ceramiczna FX Protect B7 + F5. Dostępna tylko dla akredytowanych studiów detailingu. Warstwa bazowa B7 Base o twardości 7H i warstwa zewnętrzna F5 Finish o twardości 5H. Nakładana na całą karoserię, lampy, słupki i elementy plastikowe. Wyjątkowo odporna i trwała powłoka ceramiczna, która maksymalnie zabezpiecza auto i utrzymuje się ok. 5 lat. Pomaga w zapewnieniu nowego wyglądu, głębi koloru lakieru i efektu lustrzanego połysku. Pakiet obejmuje pełne przygotowanie auta (mycie detailingowe + polerowanie).

  • czas realizacji: 2-3 dni
  • dopłata na miejscu: 1450 zł

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta dotyczy tylko samochodów osobowych. Oferta obejmuje groupon zniżkowy. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości usługi. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym. Godziny pracy: pon.-pt. 8-20, sob. godziny ustalane indywidualnie. Dodatkowe usługi na miejscu z atrakcyjnymi rabatami. Groupon można wymienić na voucher na prezent.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 500 170 861 lub e-mail warszawskiblysk@gmail.com.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Warszawski Błysk

Zlokalizowana na warszawskiej Woli myjnia samochodowa powstała z zamiłowania do motoryzacji. Pasją właścicieli są samochody i dbałość o ich piękny wygląd. W ofercie firmy Warszawski Błysk znajdują się zarówno podstawowe zabiegi pielęgnacyjne, jak i kompleksowy detailing wnętrza. Na miejscu można zdecydować się na mycie detailingowe, aplikację powłoki ochronnej (powłoki ceramiczne 9H Ultracoat, Gyeon i FX Protect), korektę lakieru i nałożenie folii ochronnej PPF.