ul. Grodzka 14, Kraków

Komnata nieskończoności, Lustrzany labirynt i VR za 13,99 zł oraz więcej w firmie Lustrzany Labirynt

Wybierz opcję

Wyróżniki

Niecodzienna przygoda z nowoczesną technologią VR to rozrywka w wirtualnej rzeczywistości dla młodszych i starszych graczy

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład oferty: wejście do Komnaty nieskończoności, Lustrzanego labiryntu i VR dla 1-4 osób (zależnie od opcji)

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 2 przekazać na prezent.
Dodatkowe informacje: w okresie wakacyjnym oferta obowiązuję od poniedziałku do czwartku, po wakacjach cały tydzień. Godziny wejścia w okresie wakacyjnym: do dnia września włącznie: poniedziałek - piątek od 10:00 do 13:30 oraz od 19:00- 23:00, sobota-niedziela od 10:00 do 13:00. Po 15 września 10:00 do 15:00 przez cały tydzień (od poniedziałku do niedzieli).
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Potwierdzone rezerwacje mogą być odwołane lub zmienione do 12 godzin przed planowanym terminem rezerwacji. Prawo do anulowania rezerwacji w ciągu 14 dni przysługuje tylko wtedy, gdy rezerwacja nadal może zostać anulowana.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

VR FULL Immersion

Chcąc zagłębić się w inne światy, nie trzeba być milionerem lub drastycznie zmieniać dotychczasowego życia. By przenieść się do innej rzeczywistości, wystarczy nowoczesna technologia (specjalne gogle, kamizelka wibracyjna, słuchawki i kontrolery), która umożliwia przeżycie wirtualnej przygody. W tym celu warto skorzystać z usług zlokalizowanej w Krakowie firmy VR FULL Immersion, która oferuje kilka rodzajów gier VR (Escape Room, Panic Room, Shooter, Arcade).