ul. Jagiellońska 6, Zielonka

Skaling, polerowanie, piaskowanie i więcej: dla 1 osoby (119,99 zł) lub 2 osób (199,99 zł) w Vita-Smile

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabiegi przywracają naturalną biel zębów oraz remineralizują szkliwo i chronią przed atakami próchnicy

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
J
Jarosław
1 Oceny1 reviews
7 dni temu
Pani wykonująca zabieg bardzo miła. Na pewno wrócę nie raz.
L
Leszek
2 Oceny2 reviews
7 dni temu
Dobra usługa.
M
Marta
1 Oceny1 reviews
lipiec 13, 2021
Profesjonalnie i bardzo miło
G
Guest
1 Oceny1 reviews
lipiec 10, 2021
Miło i profesjonalnie
K
Karolina
2 Oceny1 reviews
lipiec 10, 2021
Czyszczenie w porządku, natomiast w ofercie była ocena stanu zębów pod mikroskopem, po zapytaniu o tę usługę, poniformowano mnie, że od dawna nie jest prowadzona ze względu na covid. Myślę, że jest to nieuczciwa oferta i powinnam dostać taką informację przy umawianiu się na wizytę, pomijając fakt, że kupiłam kupon w marcu (rok od rozpoczęcia pandemii), nadal nie uaktualniono oferty...
K
Karolina
2 Oceny2 reviews
lipiec 10, 2021
Profesjonalna obsługa, jestem bardzo zadowolona
D
Dorota
4 Oceny3 reviews
lipiec 6, 2021
Polecam.Bardzo miło.
G
Guest
2 Oceny2 reviews
czerwiec 29, 2021
Bardzo mila Pani wszystko ok polecam
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta: skaling, fluoryzacja, polerowanie, piaskowanie oraz badanie całościowe i analiza stanu jamy ustnej przy pomocy kamery wewnątrzustnej w obrazie HD 22 x 25
  • pakiet dla 1 lub 2 osób

Podczas wizyty przeprowadzany jest skaling wykorzystujący ultradźwięki do usuwania kamienia nazębnego, co przywraca zębom naturalną biel oraz zapobiega paradontozie i chorobom dziąseł. Następnie następuje piaskowanie oraz polerowanie. Fluoryzacja wzmacnia zęby i zwiększa odporność na próchnicę.

Dzięki kamerze wewnątrzustnej można dostrzec szczegóły, które nie zawsze są widoczne w dentystycznym lusterku. Duże powiększenie pozwala precyzyjnie zdiagnozować nawet najmniejsze zmiany, a także sprawdzić sytuację w miejscach trudno dostępnych. Tego typu monitoring jest również przydatny w ocenie zmian zapalnych dziąseł oraz błony śluzowej jamy ustnej.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 416 48 58 (Zielonka). Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Realizacja grouponów: Zielonka – pon.-czw. 10-20. . Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Vita-Smile

Z trzech warszawskich i podwarszawskich placówek Vita-Smile, z którymi współpracuje kilkudziesięciu lekarzy specjalistów, skorzystało dotąd wielu pacjentów. Członkowie kadry zdają sobie sprawę z lęku, jaki może towarzyszyć wizytom w gabinecie stomatologicznym, dlatego w kontakcie z pacjentami starają się być wyrozumiali i delikatni, a w ramach leczenia oferują liczne udogodnienia oraz metody współpracy. Na miejscu można skorzystać z usług z zakresu chirurgii, diagnostyki, protetyki, implantologii, ortodoncji, endodoncji, stomatologii dziecięcej i zachowawczej.

Warto wspomnieć, że Vita-Smile dba o rodzinną atmosferę także poza własnymi placówkami. Bierze udział w różnego rodzaju eventach, sponsoruje i obejmuje patronatem lokalne wydarzenia, np. rajdy rowerowe, rodzinne pikniki i miejskie rozgrywki piłki nożnej.