zamknij
Do 25% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem SUPER25. Jutro koniec.

Vita-Smile

ul. Jagiellońska 6, Zielonka

Skaling, polerowanie, piaskowanie i więcej: dla 1 osoby (119,99 zł) lub 2 osób (199,99 zł) w Vita-Smile

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabiegi przywracają naturalną biel zębów oraz remineralizują szkliwo i chronią przed atakami próchnicy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Monika
1 Oceny1 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
lipiec 11, 2022
Bardzo miła obsługa. Pani, która wykonywała zabieg mówiła za każdym razem co robi, a do tego była przesympatyczna. Natomiast jeśli chodzi o sam zabieg czyszczenia i fluorowania zębów, gabinet używa trochę przestarzałych metod. Ostatecznie efekt jest uzyskany ale standard adekwatny do ceny.
A
Agnieszka
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 8, 2022
Bardzo miła i profesjonalna obsługa . Pani ,która robiła zabieg przesympatyczna . Polecam z całego serca
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 1, 2022
Miło, sympatycznie, szybko, sprawnie. Jednym słowem profesjonalnie. Polecam
N
Natalia
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 1, 2022
Profesjonalnie wykonana usługa. Jestem zadowolona z efektu. Pani higienistka była bardzo dokładna i kompetentna. Polecam!
M
Monika
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 27, 2022
Wszystko super :)
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta: skaling, fluoryzacja, polerowanie, piaskowanie oraz badanie całościowe i analiza stanu jamy ustnej przy pomocy kamery wewnątrzustnej w obrazie HD 22 x 25
  • pakiet dla 1 lub 2 osób

Podczas wizyty przeprowadzany jest skaling wykorzystujący ultradźwięki do usuwania kamienia nazębnego, co przywraca zębom naturalną biel oraz zapobiega paradontozie i chorobom dziąseł. Następnie następuje piaskowanie oraz polerowanie. Fluoryzacja wzmacnia zęby i zwiększa odporność na próchnicę.

Dzięki kamerze wewnątrzustnej można dostrzec szczegóły, które nie zawsze są widoczne w dentystycznym lusterku. Duże powiększenie pozwala precyzyjnie zdiagnozować nawet najmniejsze zmiany, a także sprawdzić sytuację w miejscach trudno dostępnych. Tego typu monitoring jest również przydatny w ocenie zmian zapalnych dziąseł oraz błony śluzowej jamy ustnej.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 416 48 58 (Zielonka). Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Realizacja grouponów: Zielonka – pon.-czw. 10-18 . Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Vita-Smile

Z trzech warszawskich i podwarszawskich placówek Vita-Smile, z którymi współpracuje kilkudziesięciu lekarzy specjalistów, skorzystało dotąd wielu pacjentów. Członkowie kadry zdają sobie sprawę z lęku, jaki może towarzyszyć wizytom w gabinecie stomatologicznym, dlatego w kontakcie z pacjentami starają się być wyrozumiali i delikatni, a w ramach leczenia oferują liczne udogodnienia oraz metody współpracy. Na miejscu można skorzystać z usług z zakresu chirurgii, diagnostyki, protetyki, implantologii, ortodoncji, endodoncji, stomatologii dziecięcej i zachowawczej.

Warto wspomnieć, że Vita-Smile dba o rodzinną atmosferę także poza własnymi placówkami. Bierze udział w różnego rodzaju eventach, sponsoruje i obejmuje patronatem lokalne wydarzenia, np. rajdy rowerowe, rodzinne pikniki i miejskie rozgrywki piłki nożnej.