Vertimed+

ul. Bronikowskiego 55, Warszawa

USG jamy brzusznej, piersi, tarczycy, tkanek miękkich i inne badania w Vertimed+

Wybierz opcję

Wyróżniki

Ultrasonografia jest badaniem obrazowym stanowiącym narzędzie diagnostyczne o bardzo wielu różnych zastosowaniach i profilaktyki zdrowotnej

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Szczegóły:

  • badania do wyboru:
    • USG jamy brzusznej + badanie Aspat Alat i GGTP
    • USG piersi + cytologia
    • USG tarczycy + badanie TSH, FT3 i FT4
  • czas trwania zabiegu: ok. 15 min USG + dodatkowe 15 min w opcjach z badaniami
  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • forma wyniku badania: opis ze zdjęciem

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 405 63 75 lub 603 804 702. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Vertimed+

Zlokalizowana na warszawskim Ursynowie klinika istnieje na rynku medycznym od 2008 roku. Kameralna lokalizacja, łatwy dojazd, profesjonalna kadra i wysokie standardy obsługi szybko pozwoliły zdobyć zaufanie pacjentów. Placówka położona jest w sąsiedztwie Lasu Kabackiego w odległości 150 m od metra Kabaty. Klinika od kilkunastu lat świadczy usługi z zakresu pediatrii i medycyny rodzinnej. W trosce o zdrowie kobiet została otwarta poradnia ginekologiczno-położnicza. Klinika oferuje również pomoc psychologiczno-psychiatryczną również w formie konsultacji online. W jednym miejscu można wykonać badania USG, skorzystać z konsultacji dermatologa, reumatologa, onkologa oraz neurologopedy.

Więcej informacji na Facebooku.