Metamorfoza fryzury: strzyżenie męskie z myciem i stylizacją za 29.99 zł i więcej opcji w Top Cosmet

Top Cosmet Premium Beauty House

Oferta ograniczona czasowo!
20+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Komentarze


26 Opinii

100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.
Relevant Reviews

M

Mateusz · 1 reviews
· Reviewed 2 dni temu
Usługa wykonana poprawnie,natomiast gdy przyszedłem na umówioną godzinę zostałem poinformowany o tym że muszę poczekać i najlepiej jakbym przyszedł za dwie godziny. Gdy spytałem się czemu do mnie nie zadzwoniono i nie poinformowano o tym usłyszałem kłamliwe tłumaczenie z szumem pociągu za budynkiem no i poszedłem,wróciłem za dwie godziny. Dziewczyna się bardzo starała. W salonie pracują same Ukrainki, salon wygląda jakby dopiero się otworzył.

C

Camilla · 1 reviews
· Reviewed 7 czerwca 2018
Byłam w salonie w Gdańsku, Pani która mi manicure i pedicure robiła, bardzo dokładnie pracowała i się starała. Z usługi jestem zadowolona.

M

Marysia · 2 reviews
· Reviewed 7 maja 2018
Pani w Sopocie jest rewelacyjna!

W skrócie####Wybierz 1 z 3 opcji

  • 29,99 zł zamiast 50 zł za strzyżenie męskie z myciem i stylizacją (włosy krótkie, średnie)
  • 49,99 zł zamiast 130 zł za strzyżenie damskie z czesaniem i myciem (włosy krótkie, średnie)
  • 139,99 zł zamiast 380 zł za strzyżenie damskie (włosy długie i bardzo długie) + leczenie włosów za pomocą systemu ochronnego OMNIPLEX Professional

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Dla opcji 1. i 2.: w przypadku włosów dłuższych niż do ramion dopłata zgodnie z cennikiem.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godziny otwarcia: pon.- pt. 9-19, sob. 9 -17. Przy koloryzacji włosów dłuższych niż do ramion dopłata 30 zł. Modelowanie okolicznościowe za dopłatą według cennika. Opcje 3.,4. i 5. dotyczą podcięcia końcówek.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 792 833 723
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Top Cosmet Premium Beauty House


Wysokiej jakości produkty kosmetyczne oraz nowoczesny sprzęt stanowią podstawę wykonywanych w salonie Top Cosmet zabiegów. Wraz z niepodważalnym doświadczeniem i umiejętnościami pracującego tutaj personelu, klienci mogą zadbać zarówno o swój wygląd, jak i samopoczucie. Na miejscu skorzystać można z usług fryzjerskich (m.in. strzyżenie, modelowanie, farbowanie, czesanie ślubne), kosmetycznych (m.in. makijaż permanentny, henna brwi i rzęs), a także z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej (m.in. nici PDO, powiększanie ust).

Top Cosmet Premium Beauty House

Salony, Fryzjer, Strzyżenie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.