zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Wkrótce koniec.

ul. Wolności 311, Zabrze

Gra typu escape the room dla 3-5 osób za 78,99 zł z The Mystery Room (zamiast 99 zł)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Ciekawe scenariusze i pokoje pełne zagadek oraz łamigłówek to pomysł na kreatywne spędzenie wolnego czasu w gronie przyjaciół

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Oferta

  • 78,99 zł zamiast 99 zł za grę typu escape the room dla 3-5 osób

** Gra trwa 60 mintu z możliwością wydłużenia o kilka minut. Istnieje możliwość podziału większej grupy na dwa zespoły, które będą grały jednocześnie w dwóch pokojach.**

Dostępne pokoje:

Porwanie

Pokój utrzymany w konwencji thrillera psychologicznego.

  • czas gry: 60 minut
  • poziom trudności: średni – potrzebna jest spora kreatywność

Przygoda w Afryce

Zadaniem uczestników jest wyzwolenie afrykańskiej wioski, poprzez odprawienie rytuału szamana. Pokój jest połączeniem gry typu escape the room z grą przygodowo-fabularną. Na uczestników czekają wymagające odwagi, sprytu i logiki zadania, które oddają prawdziwą dzikość i pierwotność wioski.

  • czas gry: 60 minut
  • poziom trudności: średni

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. 
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Groupon nie jest realizowany w święta (poza niedzielami). Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dla klientów Groupona istnieje możliwość skorzystania z drugiego pokoju z 20% rabatem od cennika Mystery Room. Groupon może zostać wysłany także w formie prezentu do wybranej osoby. Celem gry jest odnalezienie hasła, a nie klucza, który stanowi tylko symbol – w przypadku złego samopoczucia lub niebezpieczeństwa można swobodnie opuścić pokój. Pomieszczenie jest monitorowane i obserwowane przez Mistrza Gry, z którym istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu. Dostępne są niezbędne sprzęty przeciwpożarowe i pierwszej pomocy, łącznie z przeszkolonymi pracownikami. Kontakty elektryczne są odpowiednio oznaczone i zabezpieczone. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 518 292 001 w godz.13:00-21:00. Terminy można rezerwować w niedzielę (nie można rezerwować terminów w święta). Terminy zależne są od obłożenia w danym pokoju.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

The Mystery Room

Przeniesiona do rzeczywistości gra komputerowa to ciekawy sposób na spędzenie czasu w gronie rodziny czy znajomych. W rozgrywce mogą brać udział zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. Na gości czeka Mistrz Gry oraz dwa pokoje, różniące się klimatem i zagadkami. Celem zabawy jest wydostanie się z pomieszczenia przed upływem wyznaczonego czasu. Potrzebna jest więc współpraca, zaangażowanie, umiejętność logicznego myślenia i kreatywność każdego uczestnika. The Mystery Room zaprasza do gry grupy od 2 do 5 osób (większa liczba graczy do uzgodnienia), organizuje urodziny, imprezy firmowe, wieczory panieńskie i kawalerskie itp. Dodatkową usługą są także mobilne pokoje typu escape the room, zarówno u klientów, jak i w terenie.