Trophy Trophy Icon for Deal Badging Najlepsze z Groupon

Z. Krasińskiego 5/11, Bielsko-Biała

Escape the room: Gabinet Ignacego Łukasiewicza dla 1-4 osób od 49,99 zł w Konsorcjum Czasu w Bielsku-Białej (do -50%)

Wybierz opcję
Ponad 10+ odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Escape room przeszedł wszystkie wymagane kontrole i został dopuszczony do użytku

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Anna
2 Oceny2 reviews
luty 27, 2020
Bardzo fajny pokój.
K
KrzysztofTOP REVIEWERHELPFUL REVIEWER
20 Oceny14 reviews
styczeń 23, 2020
Super miejsce dla lubiących Escape room zwłaszcza w gronie rodzinnym. Można tez poznać historie życia Lukasiewicza ... polecam!
M
Maciej
1 Oceny1 reviews
listopad 11, 2019
Atmosfera i organizacja bardzo fajna. PolecaM

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabawy: 1 godz.
  • dni, w które można korzystać z grouponu: cały tydzień
  • należy przyjść o wyznaczonej godzinie. Przyjście wcześniej może spowodować, że pokój nie będzie jeszcze gotowy. Przyjście za późno może oznaczać skrócenie standardowego czasu gry.

Pokój ma łatwy poziom trudności, przeznaczony jest głównie dla początkujących graczy. Idealnie się sprawdza jako pokój na pierwszy raz, dla tych którzy jeszcze nie zaczęli swojej przygody z Escape Roomami.

Escape room w Bielsku-Białej? Pokój pełen zagadek i wyzwań? Konsorcjum czasu w Bielsku-Białej ma propozycję, która spełnia te warunki. Na miejscu trzeba pojawić się dokładnie na wyznaczoną godzinę, przyjście wcześniej może oznaczać, że pokój będzie jeszcze nieprzygotowany.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dotyczy pokoju Gabinet Ignacego Łukasiewicza i nie łączy się z innymi promocjami. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Istnieje możliwość zamiany kuponu na voucher prezentowy. Regulamin dostępny tutaj.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 141 636 , 789 192 181 lub przez stronę https://konsorcjumczasu.pl/rezerwacje-online/ z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Dostępne wolne terminy można wcześniej sprawdzić na stronie konsorcjumczasu.pl.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Konsorcjum Czasu

Szukając niecodziennej rozrywki można zdecydować się na zamknięcie w pokoju, z którego wyjście wiąże się z koniecznością rozwikłania zagadki w ściśle określonym czasie. Chcąc zaznać towarzyszących przy tym emocji warto udać się do zlokalizowanego w Bielsku-Białej Konsorcjum Czasu. Firma oferuje przy tym możliwość zapoznania się z postacią wybitnego Polaka – Ignacego Łukasiewicza.