zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 20% zniżki na oferty Twoje miasto. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.
Najlepsze z Groupon

Plac Konstytucji 1 Hotel MDM, Warszawa

Strzyżenie i modelowanie (29,99 zł) z regeneracją lub koloryzacją (99,99 zł) oraz więcej opcji w The Glam Studio

Wybierz opcję
Ponad 100 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na odświeżenie wizerunku dzięki skróceniu włosów, regenerację zniszczonych końcówek lub całkowitą metamorfozę z koloryzacją

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
Katarzyna
4 Oceny2 reviews
listopad 26, 2021
Profesjonalnie i w miłej atmosferze! Pani fryzjerka zna się na robocie i jest absolutnie urocza. Polecam!
replied
View Comment +
K
Katarzyna
3 Oceny3 reviews
październik 31, 2021
Antypatyczna fryzjerka, która miała tak energiczne ruchy, że myślałam, że mi głowę oderwie tym grzebieniem. Woda przy myciu za gorąca. Umówiłam się na 11:45, dostałam dwa smsy wprowadzające w błąd - jeden, że zapraszamy na 11.30, drugi że na 12. Fryzjerka pyta, czy myjemy głowę. Jak można dobrze ostrzyc włosy bez mycia? Ewidentnie jej się sie chciało, robiła wszystko, aby szybko. Po wizycie okazało się, że muszę dopłacić 20 zł, bo mam włosy dłuższe niż do ramion. NIE BYŁO tej informacji, gdy kupowałam grupon. Wprowadzacie klientów w błąd. Cała ta wątpliwej jakości wizyta kosztowała 50 zł, a nie 30. The Glam Studio, nie wiem, czy znacie się na marketingu, ale grupony są po to, by zachęcić klientów do przyjścia następny raz, już za normalną kwotę. A tu takie traktowanie po macoszemu. NIE POLECAM. Wizyta u fryzjera to nie tylko usługa ścięcia włosów, ale całościowe "zaopiekowanie się". Zresztą ścinałam tylko kilka cm na prosto - nie ma w tym wielkiej filozofii.
replied
View Comment +
K
Kornelia
1 Oceny1 reviews
październik 20, 2021
Swietnie ,super . Jestem mega zadowolona i nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń.
replied
View Comment +
P
Paulinahelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
październik 15, 2021
Niestety, od marca nie udaje mi się zrealizować kuponu w miejscu The Glam Studio. Sukcesywnie, każdy następny termin jest przez to miejsce przekładany, bez mojej zgody, przychodzi SMS z wiadomością "nie udało się z Panią skontaktować, tutaj nowy termin". Kontakt telefoniczny jest utrudniony, co oznacza się jedynie brakiem szacunku wobec klientki i rzetelności realizowanej usługi. Jest październik, wizyta ponownie przełożona na "za tydzień", nie mam możliwości uzyskania zwrotu gotówki i nie mam też już żadnych wątpliwości, że The Glam Studio po prostu nie zrealizuje mojego kuponu. NIE POLECAM.
replied
View Comment +
M
Monikatop reviewer helpful reviewer
10 Oceny6 reviews
październik 6, 2021
Pani Fryzjerka wie co robi. Polecam. Do tego fajny wystrój i ładny widok z okna. Miło napić się też kawki. Dziękuję i pozdrawiam 😎
replied
View Comment +
M
Mariatop reviewer helpful reviewer
14 Oceny8 reviews
czerwiec 12, 2021
Strzyżenie z myciem trwało dokładnie 20 minut, szybko ale i bez staranności. Otrzymałam pelerynę z włosami poprzedniej klientki. Już tam nie wrócę.
replied
View Comment +
K
Kingatop reviewer helpful reviewer
6 Oceny6 reviews
maj 21, 2021
Świetna i przyjazna obsługa, profesjonalnie wykonane zabiegi. Polecam!
replied
View Comment +
G
Guest
2 Oceny2 reviews
marzec 10, 2021
Warto skorzystać z usług
replied
View Comment +
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta dotyczy włosów do ramion
  • dopłata do włosów dłuższych: 20 zł (płatne na miejscu)
  • koloryzacja dotyczy jednego koloru włosów, nie obejmuje koloryzacji typu ombre, sombre, baleyage oraz koloryzacji wymagającej wcześniejszego rozjaśnienia włosów

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 4 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na bon upominkowy. Dla pierwszych 200 klientek -50% na wszystkie zabiegi po okazaniu grouponu. Realizacja usługi będzie możliwa po zdjęciu restrykcji rządowych. Infolinia i recepcja Partnera jest cały czas do Państwa dyspozycji i w każdym momencie można umówić się na wizyte od poniedziałku do piątku w godz 9-21. W momencie rozliczenia grouponu, maja Państwo zagwarantowana możliwość skorzystania z usługi w okresie do 6-ciu miesięcy .
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. Plac Konstytucji 1 Hotel MDM 536 390 725 od poniedziałku do piątku w godz 9-17. Zmiana lub odwołanie rezerwacji (tel. lub przez SMS) z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Z uwagi na duże zainteresowanie, przed dokonaniem zakupu należy upewnić się odnośnie terminu wizyty i czasu oczekiwania np: telefonicznie 536 390 725 lub droga mailową: kontakt@theglamstudio.pl. O kolejności wizyty decyduje kolejność zgłoszeń, na wizytę w godzinach popołudniowych lub w weekend czas oczekiwania wydłużony.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

The Glam Studio

Salon oferuje swoim klientom bogaty wybór zabiegów pielęgnujących i kosmetycznych. Oferta The Glam Studio to m.in. laserowy peeling węglowy, mezoterapia igłowa, depilacja laserowa. Dodatkowo na miejscu skorzystać można z wieloetapowej pielęgnacji twarzy, szyi oraz dekoltu.