zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SZYBKO. 25% zniżki 16-22.

TenseUp20

2 lokalizacji

EMS: 2 treningi za 179 zł i więcej w TenseUp 20 – 2 lokalizacje (do -45%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Efektywny trening EMS pozwala na osiągnięcie widocznych rezultatów i wzmocnienie mięśni w znacznie krótszym czasie, niż ćwiczenia na siłowni

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: trening EMS (elektrostymulacja mięśni)
  • czas trwania: ok. 20 min

Warunki

Dodatkowa opłata za strój do treningu w wysokości 150 zł. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 692 727 301. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Dni i godziny otwarcia: pon.-pt. 7-22, sob.-niedz. 9-14. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

TenseUp 20

Chcąc „wysmuklić sylwetkę, wzmocnić swoje ciało lub pozbyć się zbędnych kilogramów” warto skorzystać z oferty TenseUp 20. Zlokalizowane w Warszawie studia treningu personalnego specjalizują się w elektrostymulacji mięśni metodą EMS. Tego rodzaju specjalistyczne treningi trwają zaledwie 20 minut, a przeprowadzane cyklicznie pozwalają zredukować bóle kręgosłupa, poprawić kondycję, przyspieszyć metabolizm i zmniejszyć cellulit bez obciążania stawów.

Więcej informacji na Facebooku.