Jurgów 121, Jurgów

Kurs wspinaczkowy i ubezpieczenie od 129,99 zł w Szkole Wspinaczkowej (do -39%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Kursy dla dzieci i dorosłych, którzy nigdy się nie wspinali oraz tych doświadczonych

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 4 opcji

Wspinaczka skałkowa:

  • 129,99 zł zamiast 190 zł za kurs wspinaczkowy + ubezpieczenie dla 1 osoby,
  • 215,99 zł zamiast 320 zł za kurs wspinaczkowy + ubezpieczenie dla 2 osób,
  • 279,99 zł zamiast 435 zł za kurs wspinaczkowy + ubezpieczenie dla 3 osób,
  • 329,99 zł zamiast 544 zł za kurs wspinaczkowy + ubezpieczenie dla 4 osób.

Szkolenie trwa 3 godz. i zawiera:

  • szkolenie z instruktorem posiadającym wymagane certyfikaty,
  • dojazd na miejsce wspinania i powrót w miejsce zbiórki,
  • sprzęt wspinaczkowy posiadający niezbędne atesty,
  • ubezpieczenie NNW.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana wyłącznie do nowych klientów. Wszystkie osoby poniżej 18 roku życia muszą mieć pisemna zgodę rodziców/opiekunów prawnych na uprawianie wspinaczki, wypełnioną na formularzu Szkoły Wspinaczkowej dostępnym tutaj. Regulamin dostępny tutaj. Oświadczenie dostępne tutaj.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Nie jest wymagane posiadanie żadnego wyposażenia, zalecana jest odpowiednią odzież i buty dostosowane do warunków atmosferycznych (ciepła bluza, kurtka chroniąca od wiatru, buty sportowe lub górskie).
W przypadku pogody uniemożliwiającej wspinaczkę skałkową zajęcia odbywają się na ściance wspinaczkowej. W takim wypadku osoba uczestnicząca w zajęciach zobowiązana jest do kupna biletu wstępu, zwolniona jest jednak z kupna dodatkowego ubezpieczenia.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 790 531 888 lub 575 141 060 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szkoła Wspinaczkowa

Wspinaczka skałkowa to ruch na świeżym powietrzu angażujący wszystkie partie mięśni, a przy tym możliwość dobrej zabawy. Sport ten uczy opanowania, koordynacji ruchowej i współpracy z innymi w różnorodnym otoczeniu, w którym ciężko się nudzić. Szkoła Wspinaczkowa prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych, organizuje kursy połączone z profesjonalną nauką asekuracji i technik wspinaczkowych oraz integracje wspinaczkowe. Oferuje dojazd na miejsce wspinania, posiadający niezbędne atesty sprzęt wspinaczkowy i pomoc wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia odbywają się na drogach ubezpieczonych, a udział w nich mogą wziąć zarówno osoby początkujące, te, które do tej pory wspinały się jedynie na sztucznych ściankach, jak i doświadczeni wspinacze, którzy chcą doskonalić swe umiejętności.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.