Brak nowych powiadomień

Szkoła Latania Paragliding.com.pl

Lotnisko w Mirosławicach pod Wrocławiem lub Oleśnica, Wrocław (Wrocław-Śródmieście)

Szkolenie z lotem paralotnią od 175 zł w Szkole Latania Paragliding.com.pl

Wybierz opcję

Wyróżniki

Szybowanie w powietrzu z instruktorem to niezapomniana przygoda dla wszystkich, którzy marzą o tym, by oderwać się od ziemi

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • czas trwania lotu: lot z przygotowaniem trwa 3-4 minuty i odbywa się z instruktorem
  • doświadczenie: trener posiada certyfikat wydany przez ULC

Szczegółowe informacje znaleźć można tutaj.

Wyzwania zawodowe stają się niewystarczające? Jeśli tak, warto skorzystać z oferty firmy Szkoła Latania Paragliding.com.pl, która oferuje loty paralotnią w okolicy Wrocławia oraz Oleśnicy. Prezentowana na stronie Groupon propozycja, to szansa na spełnienie swoich marzeń o lataniu. Doświadczony instruktor wprowadzi w niezbędne podstawy by za chwilę wznieść się wysoko ponad horyzont. Ten niezwykły lot może zostać uwieczniony na filmie w jakości HD, co pozwala na długo zachować żywe wspomnienia.

Warunki

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj: https://lotyparalotniowe.eu/. W przypadku niestawienia się w dniu lotu groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szkoła Latania Paragliding.com.pl

W tajniki latania wprowadzają w szkole doświadczeni instruktorzy, aktywni piloci i zawodnicy na czele z Arkiem Pomarańskim, wieloletnim trenerem Paralotniowej Kadry Narodowej i jednocześnie Prezesem Stowarzyszenia Instruktorów Lotniowych i Paralotniowych. Zajęcia praktyczne, które obejmują loty holowane z wykorzystaniem bezpiecznej dwubębnowej wyciągarki, odbywają się w Mirosławicach. Ci, którzy opanowali sztukę latania, mogą wybrać się na podbój przestrzeni powietrznej w Słowenii, Nepalu, Hiszpanii, Francji i RPA. Ponadto firma organizuje imprezy integracyjne i paralotniowe pokazy, jak również prowadzi sprzedaż nowego i używanego sprzętu – jest autoryzowanym dystrybutorem m.in. marek Dudek Paragliders, Niviuk czy Ozone.

Szkoła Latania Paragliding.com.pl

Sport i rekreacja, Paralotniarstwo