Loty Motolotnią

Szklarka Przygodzicka, Szklarka Przygodzicka

Lot widokowy motolotnią (od 199,99 zł) i filmowaniem (od 309,99 zł) dla 1 osoby i więcej z firmą Loty Motolotnią

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do przeżycia niezapomnianych wrażeń oraz podziwiania krajobrazów Wzgórza Ostrzeszowskiego i Kotliny Odolanowskiej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
J
Justyna
4 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 16, 2021
Wspaniała przygoda! Serdecznie polecam wszystkim.
N
Natalia
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 20, 2021
Rewelacja! Pan Dariusz to przemiły człowiek i widać że to osoba na właściwym miejscu! Film jeszcze nie obejrzany, ale widoki wspaniałe :) Nie był to zwykły lot lecz opowieść o okolicy, żałuję jedynie że nie dałam się namówić aby wlecieć ponad chmury ale spokojnie! Wrócę na pewno i wtedy już zaszaleje :) Polecam warto dla tych pięknych widoków!!

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład oferty: lot widokowy nowoczesną motolotnią Tanarg ze szkoleniem wstępnym/zapoznawczym
  • opcjonalnie: filmowanie (nośnik nagrania ustalany podczas rezerwacji)
  • czas trwania lotu: 15-30 min

Loty odbywają się nad Wzgórzami Ostrzeszowskimi i Kotliną Odolanowską, które są częścią Wału Trzebnickiego, a Kotlina Odolanowska stanowi malownicze obniżenie terenu częściowo zalesionego, z rozległymi łąkami i licznymi stawami rybnymi.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 888 335 345. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Każdy pasażer przed lotem otrzymuje świeżą kominiarkę i kask wcześniej poddany ozonowaniu. Po każdym locie kask będzie po raz kolejny ozonowany i dezynfekowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Loty Motolotnią

Różnica między marzycielem a człowiekiem czynu jest taka, iż ten drugi szybować z głową w chmurach może w świecie rzeczywistym. Firma Loty Motolotnią umożliwia podniebne podróże, pełne ekscytacji i adrenaliny, pod okiem doświadczonego instruktora. Dodatkowym atutem jest możliwość nagrania pamiątkowego filmu z lotu.