Loty Motolotnią

Szklarka Przygodzicka, Szklarka Przygodzicka

Do 46% zniżki na Paralotniarstwo/lotniarstwo aktywność/doświadczenie) w Loty Motolotnią

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do przeżycia niezapomnianych wrażeń oraz podziwiania krajobrazów Wzgórza Ostrzeszowskiego i Kotliny Odolanowskiej

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład oferty: lot widokowy nowoczesną motolotnią Tanarg ze szkoleniem wstępnym/zapoznawczym
  • opcjonalnie: filmowanie (nośnik nagrania ustalany podczas rezerwacji)
  • czas trwania lotu: 15-30 min

Loty odbywają się nad Wzgórzami Ostrzeszowskimi i Kotliną Odolanowską, które są częścią Wału Trzebnickiego, a Kotlina Odolanowska stanowi malownicze obniżenie terenu częściowo zalesionego, z rozległymi łąkami i licznymi stawami rybnymi.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 888 335 345. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Każdy pasażer przed lotem otrzymuje świeżą kominiarkę i kask wcześniej poddany ozonowaniu. Po każdym locie kask będzie po raz kolejny ozonowany i dezynfekowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Loty Motolotnią

Różnica między marzycielem a człowiekiem czynu jest taka, iż ten drugi szybować z głową w chmurach może w świecie rzeczywistym. Firma Loty Motolotnią umożliwia podniebne podróże, pełne ekscytacji i adrenaliny, pod okiem doświadczonego instruktora. Dodatkowym atutem jest możliwość nagrania pamiątkowego filmu z lotu.