Sushi Sushi Cafe Wołoska

ul. Wołoska 7, Warszawa

37,50 zł za groupon wart 50 zł do wydania na menu na wynos i więcej w Sushi Sushi Cafe Wołoska

Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie bogate w składniki, różnorodne kawałki sushi z rybą, w wersji wegetariańskiej lub bez ryżu oraz gotowe zestawy, sashimi

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
А
Анастасія
1 Oceny1 reviews
marzec 28, 2021
Pyszne sushi. Świerze, ładnie zapakowane, dużo ryby:)) Polecam!!!

O tej ofercie

Szczegóły:

  • realizacja na wynos
  • rodzaj kuchni: japońska
  • skład oferty: groupony wartościowe na menu
  • menu dostępne na stronie
  • wyłączenia: menu lunchowe

Warunki

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Brak możliwości realizacji voucherów w dniach 24.12.2020-01.01.2021r.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 1 przekazać jako prezent. Możliwość ponownego zakupu po 30 dniach. Groupony nie obowiązują na menu lunchowe i nie łączą się dodatkowymi promocjami. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Z uwagi na obecne obostrzenia realizacja tylko na wynos z odbiorem osobistym. Rezerwacja nie jest wymagana. Godziny otwarcia: codziennie od 11 do 21. Możliwy kontakt tel. w przypadku dodatkowych pytań i realizacji 791 808 400
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Sushi Sushi Cafe Wołoska

Zlokalizowana na warszawskim Mokotowie restauracja specjalizuje się w daniach kuchni japońskiej. W menu króluje sushi, a serwowane tu przysmaki wyróżniają się bogactwem różnorodnych składników i dużymi porcjami (pojedyncze rolki ważą nawet 400 g, a zestawy nawet 3 kg). Goście mogą rozkoszować się smakiem tradycyjnych hosomaków, futomaków, uramaków, nigiri, a także kawałkami sashimi lub wybrać sushi bez ryżu, w papierze sojowym i w wersji vege.