Super White Clinic

Na Murawie 11/2 (wejście od ulicy Gronowej 17), Poznań

Laserowe wybielanie zębów lampą od 129 zł w Super White Clinic

Wybierz opcję

Wyróżniki

Laserowe wybielanie zębów lampą daje widoczny efekt bielszych zębów nawet o 14 odcieni w skali VITA

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: do 45 min
  • liczba zabiegów, po których efekt jest widoczny: 1
  • liczba zalecanych zabiegów: 1 (zabieg należy jednak powtarzać co 3-4 miesiące)
  • specjalista wykonujący zabieg: higienistka
  • konsultacja w cenie: tak
  • przeciwwskazania: ciąża, okres karmienia piersią, cukrzyca, choroby dziąseł, próchnica, epilepsja, paradontoza, aparat ortodontyczny, choroby skóry lub zmiany skórne w obrębie twarzy

Wybielanie zębów polega na ich naświetlaniu za pomocą specjalnej lampy, która to aktywuje żel umieszczony na zębach pacjenta. Niebieskie światło akceleratora halogenowego (o długości od 480 nm do 520 nm, filtrowane przez 12000 światłowodów) powoduje, że nałożony żel jest aktywowany i dochodzi do utleniania przebarwień powstałych na zębach na przestrzeni nawet kilku lat.

Sesje powtarza się 3 razy po 15 minut w trakcie jednej wizyty.

Po wybielaniu zębów lampą zaleca się stosowanie tzw. białej diety. Dotyczy ona spożywania pokarmów, które nie przebarwiają zębów. Zalecane są np. wędliny drobiowe, białe pieczywo, jasne makarony, ryż, białe warzywa, banany, nabiał. Do picia najlepsza jest woda. Należy wykluczyć produkty zawierające barwniki, np. buraki, pomidory, ciemne owoce, kolorowe przyprawy, cytrusy. Nie wolno pić: czerwonego wina, kawy, herbaty, soków owocowych i słodkich napojów gazowanych.

Taka dieta powinna trwać minimum 7 dni (najlepiej ok. 2 tygodnie). Nie należy wtedy palić papierosów przez ok. 2-3 tygodnie. W celu utrzymania efektu należy stosować łagodną pastę wybielającą.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 799 228 860. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Super White Clinic

Osoby, które chcą zadbać o swój uśmiech, mogą skorzystać z oferty Super White Clinic. Poznański gabinet działa na rynku od 2012 roku i jest zlokalizowany na Osiedlu Na Murawie zaledwie 2 km od Mostu Teatralnego. Personel gabinetu stosuje środki, które praktycznie nie zawierają nadtlenku wodoru i są produkowane w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Super White Clinic w swojej codziennej pracy wykorzystuje wyłącznie jednorazowe akcesoria, a zabiegi są wykonywane w sterylnych warunkach z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.