Studio Urody Synteza

Grunwaldzka 358, Poznań

Strzyżenie męskie lub gorącymi nożyczkami i polerowanie włosów w Studiu Urody Synteza (do -26%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by odświeżyć wizerunek, zadbać o nową fryzurę oraz kondycję włosów dzięki zabiegom, które dodadzą im blasku i piękniejszego wyglądu

O tej ofercie

Szczegóły:

  • długości włosów:
    • męskie
    • średnie – do linii obojczyka
    • długie – do linii biustu
    • bardzo długie – do linii pasa
  • zabiegi wykonuje pani Agnieszka

Strzyżenie gorącymi nożyczkami odbywa się przy użyciu ostrzy, których powierzchnia jest rozgrzana do wysokiej temperatury, zależnej od rodzaju włosa i ustalanej indywidualnie dla każdego klienta. Zabieg ma na celu uszczelnienie końcówek włosa, dzięki czemu są one bardziej błyszczące, elastyczne i odporniejsze na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Split Ender PRO to urządzenie, które przycina jedynie odstające, rozdwojone końcówki włosów. Pozwala przywrócić włosom dawny blask oraz gładkość bez utraty ich długości.

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 605 083 775. Godz. otwarcia: pon.-pt. 10-18, sob. 10-14. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 4 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Studio Urody Synteza

Zlokalizowany w Poznaniu salon to miejsce, w którym dzięki oferowanym zabiegom można w szybki sposób zadbać o lepszy wygląd. Specjalnością Studia Urody Synteza są usługi fryzjerskie i kosmetyczne. Klienci mają do wyboru różnorodne metody strzyżenia, w tym gorącymi nożyczkami, a także koloryzację, modelowanie, zabiegi regeneracyjne, keratynowe prostowanie włosów. W ofercie dostępna jest też stylizacja paznokci oraz oprawy oczu.