zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SZYBKO. 25% zniżki 16-22.

Studio Teleport

6 Wroniecka, Poznań

Do 31% zniżki na Fotografia studyjna w Studio Teleport

Wybierz opcję

Wyróżniki

Jedyne takie selfie studio w Poznaniu. Niezapomniane chwile, doskonała zabawa i wiele, wiele zdjęć…

O tej ofercie

Bile wstępu do selfie studio - normalny

Bilet wstępu uprawniający do korzystania ze wszystkich przygotowanych atrakcji - bez limitu czasu dla osoby powyżej 23 roku życia.

Bilet wstępu do selfie studio - ulgowy

Bilet wstępu uprawniający do korzystania ze wszystkich przygotowanych atrakcji - bez limitu czasu - dla osoby poniżej 23 roku życia.

Rodzinny bilet wstępu do selfie studio - 2+1

Bilet wstępu uprawniający do korzystania ze wszystkich przygotowanych atrakcji - bez limitu czasu - dla rodziny: 2 osoby dorosłe + 1 dziecko.

Rodzinny bilet wstępu do selfie studio - 2+2

Bilet wstępu uprawniający do korzystania ze wszystkich przygotowanych atrakcji - bez limitu czasu - dla rodziny: 2 osoby dorosłe + 2 dzieci.

Więcej niż selfie studio!

Ciesz się wszystkim, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Bez limitu czasu i spoglądania na zegarek.

Do dyspozycji różne aranżacje i dopasowane do nich stylizacje, peruki, rekwizyty, ścianki, platforma do filmów 360° (światowy hit)! Na miejscu oczywiście przebieralnie oraz stanowisko do makijażu. Można przynieść własne stylizacje. 

Teleportuj się!

Przenieś się w lata 20-te lub w 50-te, upiecz babeczki, zjedz śniadanie na trawie, pobujaj w obłokach i daj się uwięzić! Odwiedź chatę czarownicy i daleką Japonię! Zdobądź Oscara, zamień się w cowboya - to tylko niektóre z propozycji. I to wszystko w jednym miejscu, w samym centrum Poznania! Zrób najlepsze zdjęcia w swoim życiu! Ciesz się oryginalnymi ujęciami, których pozazdroszczą Ci znajomi!

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Studio Teleport

Studio Teleport - miejsce stworzone z miłości do fotografii portretowej. Tutaj można przenieść się w czasie i przestrzeni. Wyzwolić kreatywność i całą masę pozytywnej energii. Można poczuć się jak na planie filmowym lub teatrze. Na luzie. Bez pośpiechu. A przede wszystkim - zrobić wiele naprawdę ciekawych, nietuzinkowych zdjęć i filmików.