zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem SRODA. Dziś koniec.

Sanity Maja Kubacka

Sienkiewicza 2, Białystok

Do 60% zniżki na Masaż - Całe ciało w Sanity Maja Kubacka

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Bogata oferta masaży wykonywanych przez doświadczonych specjalistów

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
B
Barbara
9 Oceny9 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 22, 2022
Bardzo polecam
M
Małgorzata
5 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 18, 2022
Pełen profesjonalizm!
M
Marta
3 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 27, 2021
Przemiała, drobna ale bardzo silna w rękach Pani, zajęła się mną od stóp do głów.Poruszyła wszystkie receptory.Napewno jeszcze tu wrócę;)

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania masaży: 60 minut
  • dostępne masaże:
    • sanity – specjalnie opracowany masaż, który ma na celu przywrócenie wewnętrznej równowagi. Zabieg z wykorzystaniem technik masaży wschodnich i biomasażu wraz z mobilizacją przepony.
    • sportowy
    • balijski
    • tajski

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 505 051 997. Rezerwacja terminu, powinna zostać dokonana w ciągu 14 dni od daty zakupu. Godziny otwarcia: pon.-pt. 10-19, sob. 12-18 Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Sanity Maja Kubacka

Gabinet specjalizuje się w masażach leczniczych i zabiegach, mających na celu zmniejszenie dotychczasowych schorzeń i dolegliwości. Doświadczeni specjaliści Studia Sanity Maja Kubacka oferują takie usługi jak m.in. masaż balijski, rytuał twarzy Kobido, masaż sportowy, hinduski masaż głowy, ramion i karku. Dodatkowo, skorzystać można z licznych rytuałów i zabiegów spa.