Brak nowych powiadomień

Brzezińska 1/3, Łódź

Wejście na strzelnicę (od 129,99 zł) lub szkolenie rozszerzone (od 299 zł) na Strzelnicy Łódzkiej

Oferta ograniczona czasowo!
Do -50%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Ciekawa rozrywka dla 1 lub 2 osób z możliwością wykorzystania rozmaitych rodzajów broni i amunicji

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 129,99 zł zamiast 245 zł za wejście na strzelnicę dla 2 osób (wynajęcie toru, broni i opieka) + 10 szt. amunicji o kalibrze 9 mm + 10 szt. amunicji do rewolweru o kalibrze 38 Special,
  • 149,99 zł zamiast 305 zł za wejście na strzelnicę dla 2 osób (wynajęcie toru, broni i opieka) + 10 szt. amunicji o kalibrze 9 mm + 10szt. amunicji do rewolweru o kalibrze 38 Special i 6 szt. amunicji do strzelby Mossberg,
  • 299 zł zamiast 499 zł za 2-godzinne szkolenie rozszerzone dla 1 osoby,
  • 499 zł zamiast 998 zł za 2-godzinne szkolenie rozszerzone dla 2 osób.

2-godzinne szkolenie rozszerzone:

  • szkolenie teoretyczne: omówienie rodzajów broni, sposoby bezpiecznego posługiwania się bronią, rozkładanie broni, sposoby uzyskania pozwolenia na broń, rodzaje egzaminów, strzelanie sytuacyjne: 10 sztuk Glock, 9 sztuk pistolet maszynowy PM-98 Glauberyt, karabinek wojskowy AKMS popularny “Kałasznikow” - 10 sztuk, strzelba policyjna Mossberg - 5 sztuk. Szkolenie teoretyczno - praktyczne zakończone certyfikatem potwierdzającym odbycie szkolenia.

Dodatkowe informacje:

  • czas pobytu na strzelnicy/czas trwania kursu: 30-60 min
  • lokalizacja strzelnicy: w budynku

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 3 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym. Na strzelnicy mogą być obecne: osoby pełnoletnie posiadające ważny dowód tożsamości; osoby niepełnoletnie w obecności rodziców lub opiekunów lub w wypadku przedłożenia ich pisemnej zgody za zgodą właściciela strzelnicy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. (42) 674-27-54, kom: 535-555-234.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Strzelnica Łódzka

Strzelnica Łódzka to obiekt stworzony w oparciu o doświadczenia w prowadzeniu zamkniętej już strzelnicy. Długa oś 50 metrów i krótsze dystanse, oświetlenie LED zapewniające dobrą widoczność i odwzorowanie naturalnego światła, kulochwyt zapewniający możliwość strzelania z dowolnego kalibru, nawet na krótkim dystansie. Wysoko kwalifikowana kadra instruktorska, zadba o to by każdy uczestnik strzelania z chęcią powracał do tego sportu. Arsenał dostępny w wersji samoczynnej czyli full auto. Ponadto Strzelnica Łódzka organizuje strzelania indywidualne, imprezy firmowe, wieczory kawalerskie/panieńskie, szkolenia specjalistyczne, strzelania i kursy ochroniarskie a także kursy i egzaminy do posiadania broni.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 art. 4 pkt. 8, pkt. 12, art. 6 pkt. 1 i 2.

Strzelnica Łódzka

Sport i rekreacja, Strzelnica