Wyróżniki
100% relaksu – hydromasaż jest pozytywnie oceniany ze względu na przyjemne odczucia oraz wiele terapeutycznych właściwości.
Komentarze klientów Groupon
O tej ofercie
30 minut hydromasażu na sucho
Niezwykle przyjemny, relaksujący 30-minutowy masaż na najbardziej zaawansowanym technologicznie łóżku do hydromasażu przy dźwiękach śpiewu ptaków lub muzyki japońskiej. 100% relaksu i odprężenia.
Możliwość wyboru trybu i intensywności masażu oraz części ciała, na którą masaż ma być ukierunkowany.
60 minut hydromasażu na sucho
Niezwykle przyjemny, relaksujący 60-minutowy masaż na najbardziej zaawansowanym technologicznie łóżku do hydromasażu przy dźwiękach śpiewu ptaków lub muzyki japońskiej. 100% relaksu i odprężenia.
Możliwość wyboru trybu i intensywności masażu oraz części ciała, na którą masaż ma być ukierunkowany.
Łagodzi bóle kręgosłupa, mięśni i stawów, poprawia krążenie, zmniejsza obrzęki, przyśpiesza metabolizm, poprawia samopoczucie, pobudza i dodaje energii. Zaawansowane technologicznie łóżko japońskiej produkcji wyposażone jest w cztery dysze masujące, co znacząco zwiększa możliwości masażu. Cztery dysze od spodu masują ciało wodą o temperaturze ok. 35°C, co dodatkowo pozwala rozluźnić się mięśniom. Łóżko ma status produktu medycznego i już po kilku seansach czuć wyraźne efekty terapeutyczne. Masaż odbywa się bez konieczności rozbierania, w intymnej atmosferze przy dźwiękach śpiewu ptaków lub muzyki japońskiej.
Łóżko posiada czujnik do wykrywania głowy oraz poduszki powietrzne na stopy. Sensor wykrywa ułożenie głowy i automatycznie rozpoznaje pożądane obszary masażu, a dzięki stabilizacji stóp dysze mogą precyzyjnie masować łydki i uda. Poduszki powietrzne dodatkowo utrzymują prawidłowo ułożenie całego ciała i redukują ruchy głowy. Aquatizer posiada 7 trybów masażu, a intensywność można regulować na 6 poziomach.
Warunki
Strefa Terapii ''Relaxare''
Strefa Terapii Relaxare – nasz gabinet oferuje usługi związane z tlenoterapią hiperbaryczną, vacustyler (technologia opracowana przez NASA, stosowana w medycynie kosmicznej, oparta na wytwarzaniu regulowanego, przerywanego podciśnienia – nowoczesna technologicznie innowacja w leczeniu i profilaktyce chorób nóg i układu krążenia), magnetoterapią (nowoczesny aparat do terapii zmiennym polem magnetycznym niskiej częstotliwości w dużych dawkach do 100 mT), terapią jonami ujemnymi tlenu oraz hydromasażem na sucho na zaawansowanym technologicznie łóżku japońskiej produkcji Aquatizer QZ-240. Nasze urządzenia wspomagają procesy rehabilitacji, odnowy biologicznej, poprawy wydolności i wytrzymałości organizmu, zmniejszają tzw. zakwaszenia mięśni. Pozwalają skrócić czas regeneracji po ciężkim treningu oraz wrócić do pełnej dyspozycji po urazach i kontuzjach. Urządzenia te są bardzo popularne wśród sportowców i często wykorzystywane przez m.in. skoczków narciarskich, biegaczy narciarskich, kolarzy, piłkarzy czy siatkarzy.