Strefa Terapii Relaxare

Topolowa 24, Dąbrowa Górnicza

Do 54% zniżki na: Masaż - Hydromasaż w firmie Strefa Terapii Relaxare

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:16:33:01

Wyróżniki

Skuteczny i nieinwazyjny zabieg, który oprócz walorów zdrowotnych pozwala się zrelaksować

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
E
ELZBIETA
2 Oceny1 reviews
listopad 15, 2021
bardzo uprzema obsługa!

O tej ofercie

30-minutowy masaż przy pomocy pompy ssącej Vacustyler – „kosmiczna technologia”

30-minutowy zabieg w kosmicznej tubie Vacustyler

Terapia z wykorzystaniem urządzenia Vacustyler to najnowocześniejsza technologicznie innowacja w leczeniu i profilaktyce chorób nóg i układu krążenia, oparta na wytwarzaniu regulowanego, przerywanego podciśnienia. Ujemne ciśnienie powoduje zasysanie krwi i tlenu do dolnych partii ciała, dodatnie ciśnienie powoduje transport krwi żylnej w kierunku serca, przyśpieszenie krążenia limfatycznego i usuwanie końcowych produktów przemiany materii. Technologia została opracowana w NASA. 

Wskazania: problemy z układem krążenia, bóle stawów, kolan, stopa cukrzycowa, wzmożone napięcie mięśniowe, regeneracja po treningu, redukcja poziomu kwasów mlekowych, bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym (następuje mikrotrakcja), ociężałe nogi, uczucie chłodnych nóg, cellulit, 

Efekty terapii przy zastosowaniu urządzenia Vacustyler, potwierdzone badaniami klinicznymi, to między innymi:

- poprawa krążenia krwi i limfy,

- wzmocnienie naczyń krwionośnych,

- przyspieszenie procesów regeneracji, szczególnie po wysiłku fizycznym,

- zapobieganie poważnym postaciom żylaków,

- likwidacja uczucia chłodnych stóp lub ich mrowienia,

- zapobieganie problemowi stopy cukrzycowej,

- szybsze leczenie schorzeń powstałych wskutek mikrourazów kończyn dolnych,

- usuwanie toksyn z organizmu,

- wzmocnienie układu odpornościowego,

- poprawa zaopatrzenia organizmu w składniki odżywcze i tlen,

- redukcja nadwagi i cellulitu.

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 606 200 901. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Strefa Terapii Relaxare

Strefa Terapii Relaxare – nasz gabinet oferuje usługi związane z tlenoterapią hiperbaryczną, vacustyler (technologia opracowana przez NASA, stosowana w medycynie kosmicznej, oparta na wytwarzaniu regulowanego, przerywanego podciśnienia – nowoczesna technologicznie innowacja w leczeniu i profilaktyce chorób nóg i układu krążenia), magnetoterapią (nowoczesny aparat do terapii zmiennym polem magnetycznym niskiej częstotliwości w dużych dawkach do 100 mT), terapią jonami ujemnymi tlenu oraz hydromasażem na sucho na zaawansowanym technologicznie łóżku japońskiej produkcji Aquatizer QZ-240. Nasze urządzenia wspomagają procesy rehabilitacji, odnowy biologicznej, poprawy wydolności i wytrzymałości organizmu, zmniejszają tzw. zakwaszenia mięśni. Pozwalają skrócić czas regeneracji po ciężkim treningu oraz wrócić do pełnej dyspozycji po urazach i kontuzjach. Urządzenia te są bardzo popularne wśród sportowców i często wykorzystywane przez m.in. skoczków narciarskich, biegaczy narciarskich, kolarzy, piłkarzy czy siatkarzy.