Strefa Terapii Relaxare

Topolowa 24, Dąbrowa Górnicza

Do 30% zniżki na: Komora hiperbaryczna w gabinecie Strefa Terapii Relaxare

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny PYSZNIE. Termin: 27.1.
Użyj kodu

Wyróżniki

Pełen relaks i regeneracja

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Anna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
2 dni temu
Super polecam
I
Iwona
10 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 15, 2022
Super doznania w trakcie masażu na łóżku wodnym- relaks ale i naprawdę porządny masaż
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
M
Magdalena
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 9, 2022
Polecam
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
M
Marzena
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 18, 2022
Profesjonalna i bardzo miła obsługa. Niesamowite doznania. Już po pierwszym zabiegu czułam się odprężona,jakby cały ciężar zniknął. Polecam.
J
Jadwiga
36 Oceny35 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 12, 2022
Zabieg w komorze vacustyler (pompa ssąca) jest bardzo skuteczny dla zmęczonego kręgosłupa, szczególnie lędźwiowego i stawów biodrowych. Komora hiperbaryczna jest świetnym relaksem. Obsługa życzliwa i profesjonalna. Zawitam tam ponownie.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

5 zabiegów po 60 minut w komorze hiperbarycznej

Łagodna sesja hiperbaryczna to oddychanie skoncentrowanym tlenem w warunkach podwyższonego ciśnienia. Na co dzień przebywamy w warunkach ciśnienia 1.0 ATA. Podczas sesji wchodzimy do łagodnej komory hiperbarycznej, gdzie ciśnienie zostaje sztucznie podwyższone do 1.3 ATA. To powoduje, że organizm lepiej przyswaja tlen. Zwiększa się nasycenie tlenem krwi i osocza, a to wpływa na wszystkie funkcje organizmu. Efekty: poprawa samopoczucia, dzięki wzmożonej produkcji estrogenu, pobudzona zostaje produkcja komórek macierzystych, spowolnienie procesów starzenia się skóry, polepszenie jakości snu.

Zabiegi w komorze hiperbarycznej są zalecane w stanach takich, jak:

 • borelioza
 • reumatyzm
 • leczenie ADHD i autyzmu
 • leczenie powikłań cukrzycy
 • rehabilitacja neurologiczna
 • intensywne odmładzanie
 • przewlekłe stany zapalne
 • depresja
 • poprawa ogólnej kondycji fizycznej i psychicznej
 • znaczna redukcja zmęczenia i wyczerpania organizmu
 • przyśpieszenie metabolizmu, odchudzanie

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 606 200 901. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Strefa Terapii ''Relaxare''

Strefa Terapii Relaxare – nasz gabinet oferuje usługi związane z tlenoterapią hiperbaryczną, vacustyler (technologia opracowana przez NASA, stosowana w medycynie kosmicznej, oparta na wytwarzaniu regulowanego, przerywanego podciśnienia – nowoczesna technologicznie innowacja w leczeniu i profilaktyce chorób nóg i układu krążenia), magnetoterapią (nowoczesny aparat do terapii zmiennym polem magnetycznym niskiej częstotliwości w dużych dawkach do 100 mT), terapią jonami ujemnymi tlenu oraz hydromasażem na sucho na zaawansowanym technologicznie łóżku japońskiej produkcji Aquatizer QZ-240. Nasze urządzenia wspomagają procesy rehabilitacji, odnowy biologicznej, poprawy wydolności i wytrzymałości organizmu, zmniejszają tzw. zakwaszenia mięśni. Pozwalają skrócić czas regeneracji po ciężkim treningu oraz wrócić do pełnej dyspozycji po urazach i kontuzjach. Urządzenia te są bardzo popularne wśród sportowców i często wykorzystywane przez m.in. skoczków narciarskich, biegaczy narciarskich, kolarzy, piłkarzy czy siatkarzy.