zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem 2W1. Dziś koniec.

Strefa Terapii Relaxare

Topolowa 24, Dąbrowa Górnicza

Do 30% zniżki na: Komora hiperbaryczna w gabinecie Strefa Terapii Relaxare

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pełen relaks i regeneracja

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

5 zabiegów po 60 minut w komorze hiperbarycznej

Łagodna sesja hiperbaryczna to oddychanie skoncentrowanym tlenem w warunkach podwyższonego ciśnienia. Na co dzień przebywamy w warunkach ciśnienia 1.0 ATA. Podczas sesji wchodzimy do łagodnej komory hiperbarycznej, gdzie ciśnienie zostaje sztucznie podwyższone do 1.3 ATA. To powoduje, że organizm lepiej przyswaja tlen. Zwiększa się nasycenie tlenem krwi i osocza, a to wpływa na wszystkie funkcje organizmu. Efekty: poprawa samopoczucia, dzięki wzmożonej produkcji estrogenu, pobudzona zostaje produkcja komórek macierzystych, spowolnienie procesów starzenia się skóry, polepszenie jakości snu.

Zabiegi w komorze hiperbarycznej są zalecane w stanach takich, jak:

 • borelioza
 • reumatyzm
 • leczenie ADHD i autyzmu
 • leczenie powikłań cukrzycy
 • rehabilitacja neurologiczna
 • intensywne odmładzanie
 • przewlekłe stany zapalne
 • depresja
 • poprawa ogólnej kondycji fizycznej i psychicznej
 • znaczna redukcja zmęczenia i wyczerpania organizmu
 • przyśpieszenie metabolizmu, odchudzanie

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online przez stronę rezerwacja.groupon.pl. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Strefa Terapii Relaxare

Strefa Terapii Relaxare – nasz gabinet oferuje usługi związane z tlenoterapią hiperbaryczną, vacustyler (technologia opracowana przez NASA, stosowana w medycynie kosmicznej, oparta na wytwarzaniu regulowanego, przerywanego podciśnienia – nowoczesna technologicznie innowacja w leczeniu i profilaktyce chorób nóg i układu krążenia), magnetoterapią (nowoczesny aparat do terapii zmiennym polem magnetycznym niskiej częstotliwości w dużych dawkach do 100 mT), terapią jonami ujemnymi tlenu oraz hydromasażem na sucho na zaawansowanym technologicznie łóżku japońskiej produkcji Aquatizer QZ-240. Nasze urządzenia wspomagają procesy rehabilitacji, odnowy biologicznej, poprawy wydolności i wytrzymałości organizmu, zmniejszają tzw. zakwaszenia mięśni. Pozwalają skrócić czas regeneracji po ciężkim treningu oraz wrócić do pełnej dyspozycji po urazach i kontuzjach. Urządzenia te są bardzo popularne wśród sportowców i często wykorzystywane przez m.in. skoczków narciarskich, biegaczy narciarskich, kolarzy, piłkarzy czy siatkarzy.