StopTime MedClinic

Niemczańska 39/4, Wrocław

Zabieg HIFU na wybraną partię ciała w StopTime MedClinic (do -36%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny EXTRA25. Termin: 22.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Nowoczesny sposób na lifting twarzy oraz ciała z wykorzystaniem fal ultradźwiękowych

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: HIFU (high-intensity focused ultrasound) na aparaturze medycznej Renova

Zabieg HIFU wykonuje się przede wszystkim na skórze twarzy i szyi w celu jej wygładzenia oraz poprawienia napięcia czy redukcji zmarszczek. Zastosowane są wiązki fali ultradźwiękowej o wysokiej energii, które zostają skupione na punktowym obszarze ciała, docierając do różnych głębokości tkanek. Podczas przeprowadzania zabiegu HIFU dochodzi do zjawiska termicznego i mechanicznego.

Dzięki zjawisku termicznemu dochodzi do wzrostu temperatury na poziomie 60-70 stopni Celsjusza, który wywołuje koagulację tkanki. Zjawisko mechaniczne natomiast niszczy strukturę komórki dzięki wzrostowi ciśnienia, który pojawia się na skutek wytwarzania się pęcherzyków gazu wewnątrz komórki. Zabieg HIFU wyróżnia się wysoką skutecznością, a efekty są najlepiej widoczne po wytworzeniu nowego kolagenu i regeneracji skóry, czyli po około 2-3 miesiącach, natomiast efekt utrzymuje się przez co najmniej 24 miesiące, a zabieg może być powtarzany.

Renova (rok produkcji 2022 rok)

Urządzenie wykorzystujące najnowszą technologię w modelowaniu ciała i twarzy. Innowacyjne rozwiązanie mające na celu ujędrnienie, odmłodzenie i wygładzenie skóry.

Warunki

Przeciwwskazania: schorzenia neurologiczne, choroby serca, dermatozy, nowotwory, choroby o podłożu autoimmunologicznym oraz niewyrównana cukrzyca, tany zapalne, wirusowe oraz grzybicze skóry, trądzik, opryszczka oraz otwarte rany. Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 723 203 505. Godziny otwarcia salonu: Poniedziałek - Piątek 11:00-20:00, Sobota 9:00-15:00. Rezerwacje przez booksy nie będą realizowane. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym. Groupon ważny do 31/03/2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

StopTime MedClinic

W tej wrocławskiej klinice skorzystać można z lcznych zabiegów kosmetycznych, wyszczuplających i upiększających. StopTime MedClinic wyposażona jest w wysokiej jakości, certyfikowane urządzenia z dziedziny medycyny laserowej, wykorzystywane przez przeszkolony i wykwalifikowany personel. Na miejscu wykonywane są takie zabiegi jak m.in. laserowe zamykanie naczynek, usuwanie blizn i znamion, radiofrekwencja mikroigłowa z elektroporacją, kriolipoliza z elektrostymulacją, zabieg HIFU.