La Diamente Gabinet kosmetyczny

Opole

Zabieg HIFU wraz z masażem twarzy i maską w Gabinecie kosmetycznym La Diamente

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny MARZEC. Termin: 31.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Specjalistyczny zabieg, który ma na celu ujędrnienie skóry twarzy; w ofercie razem z masażem i maską

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: kosmetolog

  • czas trwania zabiegu: około 60 minut
  • możliwe korzyści z zabiegu: poprawa owalu twarzy i uniesienie brwi, ujędrnianie skóry twarzy.

Zabieg HIFU: liftingujący zabieg z wykorzystaniem ultradźwięków, stosowany głównie na obszarze twarzy. HIFU może wpłynąć na zwiększenie produkcji elastyny oraz włókien kolagenowych. Zabieg uznawany jest za wysoce skuteczny, gdyż jego liftingujące efekty mogą się utrzymać do nawet 2 lat.

Wskazania:

  • opadający kontur twarzy,
  • zmarszczki.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 535 666 785. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

La Diamente

Każdy potrzebuje chwili tylko dla siebie. W codziennym pośpiechu i natłoku zajęć nie jest to jednak łatwe. La Diamente pomoże w rozwiązaniu tego problemu. W jednym, przyjaznym miejscu można zadbać o urodę i zrelaksować się dzięki masażom oraz zabiegom na ciało. Salon oferuje zabiegi kosmetyczne na twarz: peeling kawitacyjny, mezoterapia czy maski. O ciało pomoże zadbać liposukcja kawitacyjna, masaż lub zabieg ujędrniający. Klienci salonu wychodzą stąd wypoczęci i zadowoleni.