Jastrzębica Ski

Stok narciarski Jastrzębica Ski: karnet całodzienny dla 1 osoby od 29,99 zł i więcej opcji (do -42%)

Do -42%
Wybierz opcję

Wyróżniki


Całodzienna atrakcja zarówno dla indywidualnych narciarzy, jak i całych rodzin; do wyboru 3 trasy narciarskie o różnym poziomie trudności

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Szczegóły:

 • naśnieżanie stoku: tak, każdy stok narciarski jest naśnieżany (uzależnione jest to od warunków atmosferycznych, niezależnie od sztucznego czy naturalnego naśnieżania)
 • miejsce parkingowe przy stoku: tak, w odległości 50 m
 • możliwość wypożyczenia sprzętu: tak
 • możliwość zostawienia dziecka z trenerem/opiekunem: tak
 • szacowany czas zjazdu:
 • dodatkowe opłaty za kartę: 10 zł kaucja
 • hotel i restauracja w pobliżu: tak, więcej informacji dostępnych tutaj
 • oświetlenie stoku: tak
 • liczba i długość tras: 3 trasy narciarskie o zróżnicowanym poziomie trudności:
  • trasa 1 czerwona o długości 850 m
  • trasa 2 niebieska o długości 1150 m
  • trasa 3 niebiesko-czerwona o długości 1000 m

Warunki


Groupon ważny do 16.03.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Usługa uzależniona od warunków atmosferycznych, warunki na stoku należy sprawdzić na www.jastrzebica.pl. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana. Kaucja za kartę wynosi 10 zł (w przypadku uszkodzenia karty kaucja nie podlega zwrotowi). W przypadku awarii wyciągu trwającej nieprzerwanie powyżej 30 minut klient może zwrócić zakupiony karnet. Z karnetu czasowego może korzystać tylko 1 osoba. Karta w chwili przyłożenia do czytnika bramkowego blokuje się na określony czas. Czas na karnecie liczony jest od momentu pierwszego przejścia przez bramkę (karnetów czasowych nie można dzielić, należy je wykorzystać w jednym ciągu). Kupując karnet klient akceptuje postanowienia regulaminu Jastrzębica Ski (dostępny na miejscu). Karnet ulgowy przysługuje dzieciom do 12 roku życie
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Jastrzębica Ski


Profesjonalny stok narciarski znajduje się zaledwie 6 km od centrum Żywca, w miejscowości Przyłęków i przystosowany jest zarówno do potrzeb profesjonalnych, jak i początkujących narciarzy. Trzy różnorodne trasy, o długości od 850 do 1150 metrów zadowolić mogą nawet najbardziej wymagających. Jastrzębica Ski jest miejscem przystosowanym również dla najmłodszych, dla których nie lada atrakcją może być przedszkole narciarskie i stok do nauki jazdy, który charakteryzuje się niewielkim nachyleniem. Wyciąg narciarski jest systematycznie naśnieżany, ratrakowany i oświetlany, a o bezpieczeństwo narciarzy dbają ratownicy. Na miejscu działają również wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, szkółka narciarska oraz punkty gastronomiczne i 4-gwiazdkowy Hotel Żywiecki.

WIęcej informacji na Facebooku

Jastrzębica Ski

Sport i rekreacja, Narciarstwo i snowboarding, Atrakcje dla dzieci
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.