Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do podziwiania takich obiektów, jak np. Wawel, Klasztor Paulinów na Skałce, Kościół na Skałce

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • liczba osób, dla których przeznaczona jest łódź: do 60
 • rodzaj rejsu: grupowy, łodzie są 12, 40 i 60 osobowe.
 • rejsy organizowane są kilkoma różnymi jednostkami. O tym, który statek realizuje rejs, wskazuje obsługa bezpośrednio przed startem.

Trasa rejsu:

 • Wawel,
 • Salwator,
 • Klasztor Norbertanek,
 • Dom na Dębnikach, w którym mieszkał Karol Wojtyła,
 • Klasztor Paulinów na Skałce (spoczywają w nim prochy św. Stanisława oraz wielu laureatów nagrody Nobla),
 • Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha,
 • Podgórze,
 • Kazimierz,
 • Kościół na Skałce.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://www.zeglugawkrakowie.com.pl/ 1. Na stronie należy wybrać odpowiedni rejs i opcję biletu. 2. Po przejściu do kalendarza i wybraniu dokładnej daty i godziny rejsu, należy wpisać słowo GROUPON we wskazanym polu i przejść do płatności. 3. Na stronie płatności w wyszarzonym polu "Kod kuponu" należy wpisać kod GROUPON21, a cena zmieni się na 0 zł. 4. W następnym etapie trzeba wpisać dane do rezerwacji i zatwierdzić transakcję. 5. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i wymień go na bilet na rejs. Należy zgłosić się na pomoście na 15-20 minut przed rejsem.. Rejsy odbywają się od 1 maja do 30 września. https://www.zeglugawkrakowie.com.pl/ 1. Na stronie należy wybrać odpowiedni rejs i opcję biletu. 2. Po przejściu do kalendarza i wybraniu dokładnej daty i godziny rejsu, należy wpisać słowo GROUPON we wskazanym polu i przejść do płatności. 3. Na stronie płatności w wyszarzonym polu "Kod kuponu" należy wpisać kod GROUPON21, a cena zmieni się na 0 zł. 4. W następnym etapie trzeba wpisać dane do rezerwacji i zatwierdzić transakcję. 5. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i wymień go na bilet na rejs. Należy zgłosić się na pomoście na 15-20 minut przed rejsem. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Kraków For You

Rejsy po Wiśle w Krakowie to okazja do obserwowania z pokładu miejscowych zabytków. Kraków to siedziba królów Polski oraz miejsca, gdzie legendarne opowieści przeplatają się z współczesnością, które warto zobaczyć z nieco innej perspektywy. Rejs statkiem to również okazja do zorganizowania imprezy urodzinowej, wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego, czy też spotkania z rodziną lub ukochaną osobą.