Kraków For You

Przystań “Maja i Gucio”, bulwar Czerwieński,, Kraków

Godzinny rejs statkiem po Wiśle z firmą Kraków For You

Wybierz opcję
Ponad 50 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja do podziwiania takich obiektów, jak np. Wawel, Klasztor Paulinów na Skałce, Kościół na Skałce

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 31, 2021
Super zajawka! Dobry pomysł na prezent i na „oprowadzenie” znajomych w inny sposób po Krakowie :)
D
Diana
3 Oceny1 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
sierpień 31, 2021
Biorąc godzinny rejs płynie się dwa razy z ludźmi co mają półgodzinny. Dwa razy ten sam rejs. Opowieścią o atrakcjach puszczane z radia w nieodpowiedniej kolejności , na przemian z radiem i próbą uruchomienia przez Pana "prowadzącego". Nie polecam (dodatkowo pozycja do oglądania ciągle zgięta, bo na środku"szklarni" łączenie. Jedyne gwiazdki za sprawną obsługę ale ani bym nie powtórzyła ani poleciła
E
Eugeniusz
8 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 31, 2021
Super
K
Kamila
1 Oceny1 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
sierpień 31, 2021
Rejs jak rejs w normalnej cenie nie warto
M
Maciej
1 Oceny1 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
sierpień 31, 2021
Godzinny rejs trwał niewiele ponad 30 minut. Odbył się razem z ludźmi, którzy kupili bilet na rejs 30 minutowy. Bardzo głośna muzyka i podziwianie Krakowa przez brudne szyby.
B
Beata
1 Oceny1 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
sierpień 31, 2021
Spoko, tylko słońce oślepiało przez otwarty, przezroczysty dach .
B
barbara
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 31, 2021
Fajna sprawa, fajna ekipa!
A
Anna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 31, 2021
Super rejs!
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

 • liczba osób, dla których przeznaczona jest łódź: do 60
 • rodzaj rejsu: grupowy, łodzie są 12, 40 i 60 osobowe.
 • rejsy organizowane są kilkoma różnymi jednostkami. O tym, który statek realizuje rejs, wskazuje obsługa bezpośrednio przed startem.

Trasa rejsu:

 • Wawel,
 • Salwator,
 • Klasztor Norbertanek,
 • Dom na Dębnikach, w którym mieszkał Karol Wojtyła,
 • Klasztor Paulinów na Skałce (spoczywają w nim prochy św. Stanisława oraz wielu laureatów nagrody Nobla),
 • Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha,
 • Podgórze,
 • Kazimierz,
 • Kościół na Skałce.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://www.zeglugawkrakowie.com.pl/ 1. Na stronie należy wybrać odpowiedni rejs i opcję biletu. 2. Po przejściu do kalendarza i wybraniu dokładnej daty i godziny rejsu, należy wpisać słowo GROUPON we wskazanym polu i przejść do płatności. 3. Na stronie płatności w wyszarzonym polu "Kod kuponu" należy wpisać kod GROUPON21, a cena zmieni się na 0 zł. 4. W następnym etapie trzeba wpisać dane do rezerwacji i zatwierdzić transakcję. 5. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i wymień go na bilet na rejs. Należy zgłosić się na pomoście na 15-20 minut przed rejsem.. Rejsy odbywają się od 1 maja do 30 września. https://www.zeglugawkrakowie.com.pl/ 1. Na stronie należy wybrać odpowiedni rejs i opcję biletu. 2. Po przejściu do kalendarza i wybraniu dokładnej daty i godziny rejsu, należy wpisać słowo GROUPON we wskazanym polu i przejść do płatności. 3. Na stronie płatności w wyszarzonym polu "Kod kuponu" należy wpisać kod GROUPON21, a cena zmieni się na 0 zł. 4. W następnym etapie trzeba wpisać dane do rezerwacji i zatwierdzić transakcję. 5. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i wymień go na bilet na rejs. Należy zgłosić się na pomoście na 15-20 minut przed rejsem. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Kraków For You

Rejsy po Wiśle w Krakowie to okazja do obserwowania z pokładu miejscowych zabytków. Kraków to siedziba królów Polski oraz miejsca, gdzie legendarne opowieści przeplatają się z współczesnością, które warto zobaczyć z nieco innej perspektywy. Rejs statkiem to również okazja do zorganizowania imprezy urodzinowej, wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego, czy też spotkania z rodziną lub ukochaną osobą.