Stacja Narciarska Nowa Osada

Stacja Narciarska Nowa Osada

Do -40%
1 000+ kupionych
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Wybierz 1 z 2 opcji

  • 59,99 zł zamiast 100 zł za karnet 1-dniowy*
  • 114,99 zł zamiast 190 zł za karnet 2-dniowy*

*Karnet ważny przez 6 godzin od momentu pierwszego użycia w kasie ośrodka. Stok narciarski czynny codziennie w godz. od 8 do 22.

Do dyspozycji narciarzy przygotowano klika tras narciarskich, które są codziennie dośnieżane i oświetlone tak, aby można było szusować po zmroku. Na szczyt stoku wywozi narciarzy nowoczesna, 4-osobowa kolej krzesełkowa lub wyciąg talerzykowy, aby móc płynnym ślizgiem pokonać wybraną trasę zjazdową.

Specjalnie dla narciarzy przewidziano przerwę na ratrakowanie w godz. od 16 do 17. Dzięki temu można jeździć po przygotowanym stoku również w godzinna popołudniowo-wieczornych (jeśli przerwa przypada w godzinach aktywnego karnetu, czas ten nie jest odliczany).

Nowa Osada na żywo dostępna tutaj

Mapa Tras Narciarskich:

Warunki


Groupon ważny do 30.03.2017 (należy wymienić wydrukowany groupon w kasie stoku na karnet) i dostępny po 12 godzinach od momentu zakupu w zakładce Moje groupony
Ograniczenia: karnet jest ograniczony czasowo: 6 godzin od momentu pierwszego odbicia w bramce wejściowej Ośrodka Nowa Osada (przerwa na ratrakowanie w godz. 16-17 nie wydłuża czasu karnetu). Kaucja zwrotna za karnet wynosi 10 zł (zwrot w kasie stoku). W przypadku karnetu 2-dniowego można go wykorzystać przez cały okres ważności, na przestrzeni kilku miesięcy, jednak nie dłużej niż do 30.03.2017.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon wydrukowany. Karta terminowa (karnet) jest aktywowana i personalizowana kamerami w momencie pierwszego zbliżenia do czytnika bramki na stoku. Jedyną osobą uprawnioną do korzystania z karty terminowej (karnetu) w okresie jej obowiązywania jest osoba, która dokonała aktywacji i personalizacji karty (karnetu). Obowiązującym regulaminem jest Regulamin Stacji narciarskiej oraz regulamin korzystania ze skipassów (karnetów) w dniu zakupu skipassu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Stacja Narciarska Nowa Osada


Najsłynniejszy stok narciarski w Wiśle – sercu Beskid.

Stacja zaprasza codziennie wszystkich fanów białego szaleństwa do zabawy na stoku od rana do wieczora. Do wyboru są 3 trasy zjazdowe dla narciarzy oraz snowboardzistów o różnicy poziomów 196 m – ratrakowane, naśnieżane i oświetlone. Alternatywną drogą na górę jest kolej liniowa, z której jednocześnie mogą skorzystać 4 osoby. Ci, którzy nie mają własnego sprzętu narciarskiego, powinni skierować swoje kroki do sklepu lub wypożyczalni. Ponadto na miejscu znajduje się serwis. Rozpoczynając zaś przygodę z nartami lub snowboardem, warto skorzystać z pomocy instruktora ze szkółki posiadającej licencję SITN-PZN, co świadczy o wysokim poziomie nauczania.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.