Stacja Narciarska Laskowa-Kamionna

Laskowa 697, Laskowa

Całodzienny karnet narciarski dla 1-4 osób w sezonie wysokim w Stacji Narciarskiej Laskowa-Kamionna (do -43%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Ośrodek narciarski dysponuje blisko 4800 m tras zjazdowych, 4 wyciągami, oświetlonymi i naśnieżanymi stokami dla miłośników sportów zimowych

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Całodzienny karnet narciarski w Stacji Narciarskiej Laskowa-Kamionna


Szczegóły:

  • naśnieżanie stoku: sztuczne i naturalne (w zależności od warunków)
  • miejsce parkingowe przy stoku: tak, pod samym stokiem
  • możliwość wypożyczenia sprzętu: tak
  • możliwość zostawienia dziecka z trenerem/opiekunem: tak
  • liczba i długość tras: 4 trasy (250, 700, 800, 2000 m długości)
  • 4 wyciągi (w tym 3 talerzykowe i 1 czteroosobowy wyciąg krzesełkowy) o łącznej przepustowości 4000 osób/h
  • wysokość stoku: 25, 100, 111, 305 m
  • dodatkowe opłaty za kartę: 10 zł kaucji zwrotnej za kartę chipową
  • gastronomia, noclegi, serwis sprzętu, szkoła i przedszkole narciarskie na miejscu
  • stok naświetlony

Kamery na żywo znaleźć można tutaj.

Warunki

Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Groupon należy wymienić na karnet (na karcie chipowej) w kasie obiektu. Kaucja zwrotna za każdy karnet płatna 10 zł w kasie. Nie ma możliwości zwrotu karnetu po wymianie grouponu. Karnet upoważnia do korzystania ze wszystkich wyciągów dostępnych danego dnia w ośrodku rekreacyjno-wypoczynkowym Stacja Narciarska Laskowa-Kamionna. Z jednego karnetu może korzystać tylko jedna osoba (osoba, która jako pierwsza skorzysta z danego Ski-Passu przy bramce, gdzie zostanie spersonalizowana). Warunkiem realizacji grouponów jest otwarcie Stacji Narciarskiej. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Groupon ważny do 31/03/2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 4. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Stacja Narciarska Laskowa-Kamionna

Stacja Narciarska Laskowa-Kamionna oferuje trasy dla początkujących i zaawansowanych fanów białego szaleństwa. Ponadto są tu: wypożyczalnia i serwis sprzętu, szkoła i przedszkole narciarskie, restauracja, bar, gazdówka, hotel. Nic więc dziwnego, że w 2006 roku stacja otrzymała tytuł najlepszego ośrodka narciarskiego w Polsce według ankiety prowadzonej przez serwis Narty.onet.pl i SKI Magazyn. Amatorzy zimowych sportów mają tutaj do swojej dyspozycji blisko 4800 metrów tras zjazdowych i 4 wyciągi, w tym 3 talerzykowe i 1 krzesełkowy o łącznej przepustowości 4000 osób na godzinę. Ponieważ stok jest naśnieżany i oświetlony, nic nie stoi na przeszkodzie, by szaleć na nim bez względu na pogodę i porę dnia.